Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nejlepší balíčky ikonek iOS 14 pro iPhone a iPad ke stažení

Napsal

dne

Jedním z nejlepších způsobů personalizace iPhonu nebo iPadu je změna ikon aplikací. Je to trend, který si oblíbila řada uživatelů nového systému iOS 14. Již nedávno jsme vás informovali o tom, jakým způsobem si snadno přizpůsobit domovskou obrazovku, nebo proč se vyplatí využít aplikaci WidgetSmith, která vám umožní nastavit si design jednotlivých widgetů přesně podle vašich představ. Nyní jsme pro vás připravili přehled nejlepších balíčků ikonek, které si můžete pořídit od zahraničních designerů a podpořit tak jejich tvorbu nákupem. Stačí kliknout na odkazy níže.

1. Sady ikon aplikace Traf Monochrome

černobílé sady ikon aplikací pro iphone a ipad

Černobílý vzhled nikdy nevyjde z módy. Zde je k dispozici kompletní balíček 80 jedinečných ikonek pro iOS 14 s elegantním černobílým vzhledem. Můžete si vybrat ze světlých nebo tmavých stylů. I když by se to mohlo zdát trochu drahé, získáte jistotu doživotních aktualizací, takže vaše ikony vydrží dlouho. Jsou dobrou investicí pro ty, kteří milují černobílý styl.

Cena: 28,00 $ – Kupte si monochromatické sady ikon

2. Minimalistická sada ikon aplikací pro iOS 14

minimalistický balíček ikon pro iphone a ipad

Pokud dáváte přednost klasickému decentnímu vzhledu, je tu sada ikon, která přichází v krásně navrženém tmavém a světlém motivu. Má profesionální atmosféru a umožňuje, aby vaše obrazovka vypadala jednotně. Je to ideální možnost, jak dosáhnout minimalistického vzhledu vašeho iPhonu nebo iPadu. Můžete získat buď balíček ikon světlých nebo tmavých motivů po 6 $, nebo je získat oba dohromady a ušetřit pár dolarů.

Cena: 10,00 $ za kombinaci tmavých a světlých ikon – Kupte si minimalistický Icon Pack

3. Sady ikon aplikací Ruffsnap 6 v 1

Sada ikon aplikace Ruffsnap pro iPhone a iPad

Ať už jde o černou, bílou, odstíny šedé nebo jakoukoli jinou barvu, dejte si svobodu skutečného přizpůsobení domovské obrazovky iPhonu podle vašich představ. S více než 600 ikonami v arzenálu máte na dosah ruky několik možností. Ruffsnap balíček obsahuje šest variant jednotlivých ikon světlé, tmavé, světle šedá, tmavě šedá, original.png a originálních barvách. Original.png zejména umožňuje použít barvu pozadí podle vašeho výběru.

Cena: 14,00 $  – Koupit sadu ikon Ruffsnap

4. Fall Estetické ikony aplikací iOS 14

podzimní estetická ikona aplikace pro iPhone a iPad

Pokud je podzim vaší oblíbenou sezónou, bude se vám líbit tento balíček ikon, který obsahuje 32 ikon pro vaše nejpoužívanější aplikace, všechny navržené v krásných zemitých tónech, které zachycují ducha pádu. Ilustrace jsou čisté a elegantní, aby obrazovka vypadala elegantně. Můžete dokonce kontaktovat umělce a požádat o přizpůsobenou paletu barev.

Cena: 7,08 $ – Kupte si estetické ikony pádu

5. Balíčky ikon aplikace Beach Pastel

balíčky ikon pro plážové pastelové aplikace pro iPhone a iPad

Pokud vám chybí letní nálada, bude tento balíček ikon přesně pro vás. Obsahuje 32 populárních ikon aplikací pro iOS 14 v těch nejklidnějších blues a fialech, které vám budou připomínat krásné dny na pláži. Ilustrace jsou navíc minimalistické a elegantní, takže obrazovka vašeho telefonu vypadá elegantně. Paletu barev můžete upravit podle svých preferencí také kontaktováním návrháře.

Cena: 7,08 $ – Kupte si balíčky ikon aplikace Beach Pastel

Zdroj: iGeeksblog

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články