Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Návod: Jak si stáhnout a nainstalovat iOS 11.1 Public Beta.

Napsal

dne

Společnost Apple před několika dny vydala první beta verzi systému iOS 11.1, která je určená především pro všechny vývojáře a veřejnost zapojenou do testovacího programu. Podle dostupných informací má právě tento balíček řešit předchozí problémy se stabilitou systému a řeší drobné opravy, které byly nahlášeny v rámci předchozích týdnů. Pokud si chcete nejnovější sestavení stáhnout do vašeho iOS zařízení, poradíme vám, jak na to!

  • V první řadě je třeba zálohovat si vaše zařízení prostřednictvím iTunes. Připojte iPhone, či iPad k počítači a spusťte aplikaci iTunes. Klikněte na ikonku zařízení v horní liště (viz. níže přiložený obrázek). Objeví se nové okno s možností Back Up Now, nebo-li zálohovat nyní. Tuto možnost zvolte a nechte telefon provést zálohu. Je možné, že budete dotázáni ohledně přenosu zakoupených aplikací či médií – stačí jej potvrdit.

  • Následně je třeba přidat vaše iOS zařízení do Apple Beta programu. Spusťte na vašem iOS zařízení Safari a do URL řádku zadejte beta.apple.com. Poté klikněte na tlačítko Sign in, tedy přihlásit se a zadejte vaše Apple ID údaje. Následně budete muset souhlasit s podmínkami a možná bude třeba zadat 6-místný kód pro ověření. Jakmile vše proběhne, můžete v horním menu kliknout na možnost Enroll your Devices. Ze tří záložek vyberte možnost iOS a potvrďte účast testování kliknutím na modré tlačítko Download Profile. O několik vteřin později se objeví nové okno, kde je třeba kliknout na tlačítko Install. Vaše zařízení se restartuje a testovací profil je nainstalován.

  • Jako poslední zbývá vyhledat poslední dostupnou aktualizaci. Otevřete si na vašem iPhonu či iPadu Nastavení – Obecné – Aktualizace systému. Po několika vteřinách se objeví možnost  stáhnout si balíček iOS 11.1 Public Beta, přičemž doporučujeme stabilní připojení k Wi-Fi bezdrátové síti a ideálně dobitou baterii. Jakmile se objeví možnost stáhnutí, klikněte na Download & Install a následně potvrďte licenční podmínky. Nyní proběhne samotná instalace a restart zařízení.

Pokud se vám tento postup nedaří, prohlédněte si níže přiložené video, které vám poradí s instalací nového systému iOS 11.1 Public Beta.

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články