Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Nabídne očekávaný iPhone 12 menší velikost, než iPhone 8?

Napsal

dne

V řadě nepřetržitých zpráv o inovacích týkajících se nově představeného operačního systému iOS 14, které se s největší pravděpodobností až do podzimu nezastaví, jsme nějak zapomněli na spekulace týkající se vlajkového modelu iPhone 12. Jeho vydání by totiž mohlo charakterizovat novou etapu vývoje chytrých telefonů. Inženýři z Cupertina totiž plánují externí redesign letošního modelu, přidání čtvrté čočky fotoaparátu, změny v obsahu balení, ale také chystají provést změnu velikosti konstrukce. Čtěte dál…

Ukázalo se, že kalifornský Apple se rozhodl znovu hrát s úhlopříčkami obrazovek svých chytrých telefonů. Dva ze tří modelů zařízení iPhone 12 podstoupí velké změny a nabídnou displeje o velikosti 5,4″ a 6,7-palců. Aby zákazníci nebyli zmateni v nabídce sortimentu a mohli snadno rozlišit jednotlivé modely, v Cupertinu se rozhodli seřadit modelové řady podle velikosti displeje. Základní iPhone 12 bude mít 5,4 palcový displej, střední verze 6,1″ a největší vlajková loď dostane zobrazovací panel o velikosti 6,7 palce.

iPhone 12 by měl nabídnout nejsilnější redesign za poslední roky ...

Vzhledem k absenci rámečků kolem displeje u posledních modelů ovlivní snížení velikosti panelu také samotnou konstrukci zařízení. Pokud Apple zmenší velikost obrazovky nejkompaktnější vlajkové lodi iPhone 12 z 5,8″ na 5,4″, pak bude dokonce menší než iPhone 8 a o něco větší, než původní iPhone SE. Tento krok se zdá logický, protože uživatelé se stále zajímají o kompaktní smartphony, ale nechtějí souhlasit s kompromisem, jehož roli hraje nový iPhone SE.

iPhone 12 Studies May Be Postponed Due To Corona Virus Outbreak ...

Pokud se budeme soustředit na iPhone 12 Pro střední třídy, jedná se o nejvýraznější zařízení z modelové řady 2020. Jedná se totiž o jediný model, který si zachoval existující velikost obrazovky, tedy 6,1-palce. Dočkáme se nejméně tří fotoaparátů, zobrazovacího panelu s technologií AMOLED a rozlišením Full HD a ocelový rámeček, který vystřídá méně kvalitní hliník. Třetí a největší varianta bude nejpokrokovějším smartphonem. Navzdory téměř identickým rozměrům s iPhone 11 Pro Max získá nový produkt o 0,2 palce větší displej. Jeho úhlopříčka tedy bude rovna 6,7 ​​palce. Upřímně řečeno, zvýšení je malé, ale zjevně není zbytečné. Nakonec by velký smartphone měl mít velkou obrazovku, která nemusí být ovládána jednou rukou.

Apple iPhone 12 High Resolution Display Upgrade Leaks

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články