Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Mnoho uživatelů iCloud stále hlásí problémy se spamem v kalendáři

Napsal

dne

Spam v kalendáři je pro mnoho uživatelů iCloudu stále noční můrou a to navzdory minulým pokusům společnosti Apple o zmírnění problému. Spamové pozvánky na iCloud Calendar jsou problémem už léta, přičemž problém dosáhl vrcholu v roce 2016. I přes řadu kroků k jeho řešení však uživatelé stále hlásí spam v Kalendáři.

O víkendu si příspěvek na Redditu, který popisoval problém spamu v kalendáři, vysloužil tisíce lajků a stovky komentářů, přičemž mnoho uživatelů se pokoušelo říci, že stále viděli spamové události ve svých vlastních aplikacích kalendáře. Zdá se, že si Apple uvědomuje, že spam v kalendáři je trvalým problémem. Na tento problém zareagovala 4. června novým videem na YouTube s podrobnostmi, jak odstranit spam z aplikace Kalendář.

How to stop spam calendar invites on your iPhone or iPad

Spam v kalendáři často zahrnuje uživatele Apple, kteří obdrží pozvánku prostřednictvím aplikace. Odmítnutí pozvánky však dá spammerovi vědět, že e-mail je aktivní a sledovaný, což často vede k pokračujícímu spamu. Řešení přijatých pozvánek samozřejmě také nezastaví budoucí rozesílání pozvánek. Některá potenciální řešení by mohla zahrnovat vytvoření konkrétního „spamového“ kalendáře a přesměrování pozvánek do něj. Díky tomu je hromadné mazání spamových pozvánek snazší.

Společnost Apple v roce 2016 také představila funkci hlášení spamu v aplikaci Kalendář, která by společnosti mohla pomoci vypořádat se se spamery. V případě, že váš telefon postihl stejný problém, pak se můžete držet níže přiloženého videa, které vám pomůže kalendář vyčistit.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články