Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Máte problém s iOS 14? Apple si připravil jednoduché řešení.

Napsal

dne

O tom, že finální sestavení operačního systému iOS 14 nefunguje přesně podle představ může vyprávět hodně z vás. My osobně jsme si u primárního telefonu ponechali starší verzi systému a budeme vyčkávat, až se situace s tzv. “porodními bolestmi” vyřeší po všech stránkách. Na internetu se začínají rozšiřovat vlákna o tom, jaké všechny problémy nejnovější verze vykazuje a jak nepříjemnosti obejít. Mimochodem, problém se netýká pouze platformy pro jablečné telefony, určité pochybnosti vykazuje také watchOS 7, který si můžete nainstalovat do vašich hodinek Apple Watch.

Nejčastěji se uživatelé setkávají s problémy týkající se rychlého vybíjení a problémy se sportovními aplikacemi využívající GPS. V několika případech nezaznamenali hodinky Apple Watch data a nedošlo tak k přenosu z tréninku do aplikace Health. V podpůrných vláknech podpory společnosti Apple se tak řeší, jaké jsou dostupné způsoby nápravy. V nově publikovaném dokumentu se Apple vyjadřuje k problému a potvrzuje, že již chystá opravu v rámci další aktualizace. Pokud se u vás vyskytl podobný problém, pak si máte podle oficiálního vyjádření znova nainstalovat systém iOS 14. Samozřejmě ještě před tím doporučuje provést zálohu a následně data obnovit.

Upřímně, lituji spotřebitele, kteří nevyužívají iCloud a mají v adresáři tisícovku fotografií, to mají se zálohou o zábavu postaráno. Každopádně řešení číslo dvě, počkat si na opravnou verzi, případně se držet instrukcí, které dnes Apple oficiálně poskytl. Hlavní příčinou, proč některým vše funguje podle očekávání a někteří mají problémy, může být fakt, že přechází z jiné verze systému, neprovedli čistou instalaci, nebo došlo během instalace k nějakému problému s nahráváním. Každopádně tolik měsíců testování a ve výsledku ze z nové klíčové verze jablečného systému opět stává střed posměšků a nenávistných komentářů.

Zdroj: MacRumors

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články