Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Logitech uvádí Folio Touch Keyboard s Trackpadem pro nový iPad Air

Napsal

dne

V návaznosti na včerejší představení nové generace iPadu Air jsme se dočkali také zajímavého příslušenství, jenž je pro tento model určeno. Právě Logitech představil speciální klávesnici Folio Touch Keyboard s Trackpadem. Stejně jako Folio Touch pro iPad Pro, i verze pro iPad‌ Air obsahuje klávesnici plné velikosti s podsvícenými klávesami a především trackpadem, který pracuje s gesty trackpadu obsaženými v iPadOS.

Folio Touch, jehož cena je 160 USD, tedy v přepočtu asi 3.500 korun je k dispozici jako alternativa ke klávesnici Magic Keyboard, kterou Apple také nabízí pro ‌iPad‌ Air. Folio Touch je vyroben z měkké šedé látky s pláštěm, do kterého se vejde ‌iPad‌. Připojuje se k inteligentnímu konektoru na zařízení iPad‌ Air, takže jej není třeba nabíjet. Co se týká vzhledového zpracování, až na menší výřez fotoaparátu a výřezu pro zapínací tlačítko, prostřednictvím kterého bude fungovat Touch ID jsou verze s “pročkem” naprosto stejné. Logitech plánuje zahájit prodej Folio Touch pro ‌iPad‌ Air v říjnu 2020, přičemž je k dispozici přímo na webu Logitechu, ale také stránkách obchodu Apple Online Store.

Jaké jsou klíčové vlastnosti? Integrovaný trackpad s podporou gest Multi-Touch umožňuje rychlou navigaci v iPadu Air. Dále pak dobře rozmístěné podsvícené klávesy a známé rozložení pro pohodlné psaní – ve dne i v noci, dále pak čtyři režimy použití optimalizované pro psaní, prohlížení, čtení a skicování.

Zdroj: MacRumors

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články