Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Limitovaná edice iPhone 12 Caviar. Nejlevnější vychází na 125 tisíc korun

Napsal

dne

Caviar je zpět s novou sérií upravených telefonů iPhone 12, tentokrát se rozhodl připravit design kolekce na téma Warrior. Soustředí se pouze na dražší modely, tedy variantu iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max, přičemž je možné si některou ze speciálních verzí předobjednat. Na oficiálních stránkách však není uvedeno žádné datum odeslání, ale je logické, že na model Pro Max si budete muset počkat o něco déle, než na běžný model Pro. Zřejmě až do konce listopadu.

Chevronový design na zadní straně má představovat „meč vrhající se do„ brnění “nepřítele“. K dispozici jsou čtyři verze od ušlechtilých válečníků po římské císaře. Cenovka se pohybuje v rozmezí od 5 490 do 46 460 dolarů. V přepočtu tedy základní model vychází na 125 tisíc korun. Model Knight je obložen titanem a má geometrický vzor a vypadá opravdu zajímavě. Vikingský styl znovu používá titan, ale kombinuje ho s červeným mramorem a vlčí kůží.

Samurai je vybaven titanem a červeným mramorem, ale s texturovanou karbonovou dekorací. Všechny tři varianty pak začínají na 5 490 $. Assassin edice je o něco dražší. Je založena opět na titanu a karbonu, ale tentokrát s černým mramorem a „kapkou krve“ na špičce meče (vyrobenou ze smaltu z červených šperků). Tyto čtyři budou mít relativně omezený výrobní cyklus 99 jednotek.

Model Zulfiqar je založen na legendárním stejnojmenném meči, je oděný 18karátovým zlatem, titanem se vzorem damaškové oceli a vložkami ze zeleného mramoru. Dva červené rubíny (celková hmotnost 0,8 karátu) symbolizují dvě kapky krve. Ten začíná na 29 690 $ a Caviar vydá celkem pouze 19 jednotek. Nakonec bude jen sedm telefonů ve speciální edici Imperator. Tato verze je stylizovaná podle císaře Konstantina a obsahuje černý mramor s bílými žilkami, což je materiál často používaný v římských palácích. Červená kůže a saténové zlato připomínají luxus staré doby a možná, že pokud jste někdo vyhrál ve sportce, už víte, za co budete tento rok utrácet. Doporučujeme podívat se na níže přiložené video.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články