Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Letošní očekávané iPhony odhaleny v nejnovějším videu.

Napsal

dne

V letošním roce 2018 nebudou dva, ale rovnou tři iPhony, přičemž o této spekulaci jsme vás v minulosti informovali již několikrát. Apple tímto krokem vyjde vstříc všem zákazníkům, přičemž řídit se můžou velikostí displeje, výbavou, nebo pořizovací cenou. Během dnešního dne se na internetu objevilo video, které prezentuje možná finální modely letošních iPhonů.

10 možností pro iPhone, které vyřeší chybějící konektor na sluchátka

Abyste měli představu, jak bude vypadat samotný vzhled telefonů, můžete si pustit níže přiložené video. Jak si můžete všimnout, všechny modely budou vycházet z designu loňské vlajkové lodi, přičemž může nabídnout až tři objektivy fotoaparátu na zadní straně. Pokud se zaměříme na další aspekty, společnost Apple v letošním roce nebude uplatňovat radikální plán na odstranění Lightning konektoru, o čem jsme vás informovali zde.

Tyto prezentační šablony samozřejmě neposkytují odpovědi na ty nejčastější otázky týkající se rozpočtu. Společnost Apple se však snaží snížit náklady na OLED obrazovku, přičemž na produkci bude spolupracovat LG Display. Přinese tato spolupráce nižší cenovku?

Výsledek obrázku pro iphone x plus

Zdroj: Forbes.fr

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články