Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Letošní iPhone 14 Pro dostane navýšení základního úložiště

Napsal

dne

Nedávno jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, že se společnost Apple rozhodla navýšit prodejní cenu prémiového modelu iPhone 14 Pro. Podle spekulací a zahraničního analytika Ming-Chi Kua by to mělo znamenat až 15% finanční nárůst oproti loňské generaci, což znamená rozdíl až 150 $.

Zatímco vyšší ceny by byly pro zákazníky zklamáním, je možné, že iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max nabídnou větší úložiště výměnou za dodatečné náklady. V červnu tchajwanská výzkumná firma TrendForce předpověděla, že modely iPhone 14 Pro by mohly začít s 256 GB úložištěm, ve srovnání se 128 GB u modelů iPhone 13 Pro. Graf však říkal, že objemy úložiště byly v té době stále „TBD“, takže budeme muset počkat a uvidíme.

Mezi další zmiňované upgrady pro modely iPhone 14 Pro patří rychlejší čip A16, nový výřez ve tvaru pilulky a otvor nahrazující zářez, vylepšená 48megapixelová čočka zadního fotoaparátu s podporou nahrávání 8K videa, autofocus přední kamery, rychlejší RAM a vždy zapnutý displej AlwaysON, který zobrazuje čas, datum, widgety a nově přidané procento baterie na zamčené obrazovce.

Ve Spojených státech začínají iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max na 999 USD a 1 099 USD se 128 GB úložiště. S přibližně 10% nárůstem ceny by iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max mohly začínat na 1 099 $ a 1 199 $, což by byly stejné ceny jako iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max s 256 GB úložištěm.

Očekává se, že Apple oznámí řadu iPhone 14 v září jako obvykle. Není jasné, zda by standardní modely iPhone 14 také zaznamenaly zvýšení ceny, protože se stále očekává, že budou mít čip A15 a postrádají mnoho dalších upgradů, které nabídnou pouze modely Pro. Útržkovité zvěsti tvrdily, že 6,1palcový iPhone 14 bude i nadále začínat na 799 dolarech.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články