Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Kuo: Za letošní iPhone 14 Pro si připlatíme. Kolik to bude?

Napsal

dne

Připadala vám částka za loňský model jablečného telefonu příliš vysoká? Podle analytika Ming-Chi Kua se společnost Apple rozhodla navýšit cenu očekávaných modelů iPhone 14 Pro ve srovnání s předchozí generací. Přestože věrohodný a spolehlivý analytik neodhalil předběžný ceník, v dnešním tweetu tvrdí, že průměrná prodejní cena celé řady iPhone 14 vzroste asi o 15%. Ve spojených státech začíná iPhone 13 Pro na 999 $, tedy pokud dojde ke zdražení alespoň o 10%, pak si zákazníci za velkou louží slušně připlatí.

Evropské ceny budou tímto krokem samozřejmě taktéž ovlivněny, přičemž na finální ceny si budeme muset ještě pár týdnů počkat do mediální konference. V případě, že si letošní vlaštovka zachová ostré hrany, podobné designové prvky a standardní výřez pro senzory, pak bude rozumnější sáhnout po předchozí generaci, která v následujících měsících zaznamená významný cenový pokles. Prozatím však nebylo žádným způsobem, ani od leakerů sděleno, na které klíčové funkce Apple naláká zákazníky z celého světa.

Mezi spekulacemi můžeme objevit nový výřez ve tvaru pilulky a otvor nahrazující zářez, rychlejší procesor A16, vylepšenou čočku zadního fotoaparátu s rozlišením 48 megapixelů s podporou nahrávání 8K videa, případně always-on displej který zobrazí čas, datum a widgety i při zhasnuté obrazovce. Očekává se, že Apple oznámí řadu iPhone 14 v září jako obvykle.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články