Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Kuo: Apple testuje technologii elektronického papírového displeje

Napsal

dne

Podle nejnovějších informací, které sdělil známý analytik Ming-Chi Kuo se Apple v současné chvíli soustředí na technologii elektronického papírového displeje tzv. EPD. Taková forma zobrazení by byla ideální zejména v budoucích skládacích zařízeních.

Ve svém tweetu uvádí, že barevné EPD displeje vyrobené čínskou společností E Ink by se mohly objevit jako energeticky úsporný displej u vybraných Apple produktů, přičemž větší zobrazovací plocha, tedy nad 10palců by používala pokročilejší technologii. Ta bude schopna nabídnout dostatečnou čitelnost obsahu na slunci a to v rámci úsporného režimu.

Prvního modelu, který by se měl dostat na veřejnost se však dočkáme nejdříve v roce 2025 a bude postupovat sestupně, tedy nejprve zařízeními s velkým displejem a postupně se rozšíří také na smartphony od Applu. Zda se podobného řešení reálně dočkáme však není potvrzeno, nicméně o skládacích zařízeních mají v poslední době výrobci, ale i spotřebitelé velký zájem. Zajímavou myšlenkou by rozhodně bylo integrovat takový typ zobrazovacího panelu do hodinek Apple Watch, čímž by došlo k výraznému prodloužení baterie.

E Ink Kaleido 3 E-Paper, Gallery 3 Foldable Color E-Readers

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články