Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Koupit či nekoupit iPhone X v roce 2020?

Napsal

dne

Vydání nového iPhone SE výrazně změnilo rovnováhu výkonu na trhu smartphonů. Pokud jste dříve chtěli získat vlajkové zařízení s pokročilými funkcemi, museli jste si připlatit. Když se spotřebitelé dozvěděli, že kamera na novém iPhone SE, a většina zbývajících specifikací je stará, začali věnovat pozornost modelům minulých let v naději, že nebudou nejen horší, ale v některých ohledech dokonce lepší. Vezměte tedy alespoň iPhone X.

I přes to, že iPhone X bude letos na podzim tři roky starý, což je slušný věk pro smartphone, stále se prodává a přitahuje zákazníky. To je jasně vidět z výsledků vyhledávání na Googlu, kde jsou horní řádky stále obsazeny požadavky „mám koupit iPhone x v roce 2020“ a „je iPhone X relevantní v roce 2020“.  Pokud maloobchodníci nadále obchodují v první desítce, pak se stále vyrábí, což znamená, že Apple stále věří, že má na tomto trhu své místo. Uvidíme, jestli je to opravdu tak.

Řada zařízení, které lze koupit za peníze srovnatelné s iPhone X, je poměrně rozsáhlá. Nicméně, pokud se zeptáte, který smartphone si koupit pro osobní potřebu, vyberte bez váhání iPhone XR. Za prvé, stojí podstatně méně. Za druhé, má modernější hardware než iPhone X. Zatřetí, vzhledem k tomu, že všechny snímky nefotografuje na teleobjektivu, nýbrž na široko, ve špatných světelných podmínkách se ukázalo, že jsou mnohem lepší. Začtvrté, iPhone XR je králem autonomie, kterému předčí pouze iPhone 11.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články