Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Koncept: Jak budou vypadat Apple Watch Series 8?

Napsal

dne

Letošní generace chytrých hodinek Apple Watch Series 8 bude představena s největší pravděpodobností na podzimní konferenci Keynote. Vedle nejnovějších iPhonů se tedy již v září dočkáme vylepšených hodinek, které mají přinést poměrně mnoho zajímavých novinek a pokročilých funkcí. Jak ukazují poslední zahraniční koncepty od známých designerů, v Cupertinu plánují odhalit nový design s ploššími bočními rámečky (ostré hrany) jenž bude inspirován poslední triádou v odvětví smartphonů. Máme se na co těšit?

Apple Watch Series 8 (2022) – Silicon Designer

Darvik Patel, skrývající se na Instagramu pod přezdívkou Silicon Designer, vytvořil krásnou vizualizaci chytrých hodinek Apple v nových barvách (včetně levandule a (PRODUCT) RED), s ploššími bočními rámečky a větší obrazovkou. Nové složení barev vypadá opravdu fantasticky a samotná změna konstrukce ještě lépe. Pokud by Apple představil nový model v takovém formátu, rozhodně se máme na co těšit.

Apple Watch Series 8 by „auto_users”

Designér známý na Instagramu pod přezdívkou „ auto_users “ se zaměřil na nejnovější zprávy o tom, že Apple Watch Series 8 budou mít větší displej než jejich předchůdce. Na předním panelu se tedy rozkládá téměř z většiny zobrazovací plocha, přičemž taktéž věří ve změnu konstrukčních tvarů. Prohlédněte si tento úžasný koncept ve spojení s různými řemínky.

Apple Watch Series 8 od Volodymyra

Nový model Apple Watch podle ukrajinského grafika Volodymyra Lenarda nenabízí jen nový design, větší obrazovku a nové barvy, ale také Touch ID umístěným v bočním tlačítku – takové zprávy se skutečně objevily už před časem, nicméně zda se bezpečnostní technologie na rozpoznání otisku prstů v nové generaci objeví není nijak potvrzeno a spíše nepravděpodobnou integraci.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články