Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

Kolik stojí v Česku nejnovější MacBook Air 2022 s procesorem M2?

Napsal

dne

Další vývojářská konference je úspěšně za námi. Kromě aktualizovaných verzí operačních systému jsme se konečně dočkali přepracovaného MacBooku Air, který společně s MacBookem Pro nabízí úspornější a výkonnější procesor Apple Silicon M2. Společnost Apple již aktualizovala své oficiální stránky, přičemž základní variantu pořídíte již od 36.990 Kč. Tento zbrusu nový kousek obsahuje 8jádrový procesor M2 s 8jádrovým grafickým čipem, přičemž o rychlé načítání se postará 8GB jednotné paměti RAM a dostatek místa zajistí rychlé 256 GB SSD úložiště.

Vybrat si můžete opět ze dvou odlišných (základních) variant, přičemž dražší verze MacBooku Air 2022 startující na hranici 45.990 Kč nabízí navíc pouze 10 jader v GPU a větší úložiště. MacBook Air s čipem M2 se bude prodávat od příštího měsíce. Navýšit si můžete operační paměť až na 25 GB jednotné paměti a samozřejmě taktéž úložiště (1 až 2TB). Co se týká rychlosti dobíjení, Apple bude dodávat novou generaci společně s výkonným adaptérem o příkonu 35W, přičemž bude možné dokoupit výkonnější variantu. Na jedno nabití zvládne až 18 hodinový provoz a přihlašovat se budeme opět přes Touch ID. Podpora biometrického snímání obličeje prozatím na Macy nedorazila.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články