Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Kolik stojí Apple Watch 6 a Apple Watch SE v České republice?

Napsal

dne

Jak jsme vás již v předchozích článcích informovali, společnost Apple dnes představila na své konferenci dvojici nových hodinek Apple Watch, které lákají na zajímavé barvy a skvělou výbavou. Možná vás zajímá, za kolik si tyto modely pořídíte v českém obchodě. Prohledali jsme tedy oficiální stránky Applu a zjistili, který model na kolik vychází, kdy je bude možné objednat a kdy vám dorazí v případě objednání. Ve stručnosti, šestá generace láká na vylepšený procesor a řadu nových funkcí včetně Always-on displeje, levnější model Apple Watch SE zase na příjemnou pořizovací cenovku. Pokud vás zajímají bližší informace, tak si přečtěte Apple Watch Series 6 jsou tady! Nabízí nové barvy a zajímavou výbavu. Případně nejnovější článek Apple představil levnější hodinky Apple Watch SE. Teď už ale k samotnému tématu. Čtěte dál..

Pokud se rozhodnete pořídit si základní model Apple Watch Series 6, zaplatíte 11 490 Kč včetně dopravy zdarma. Hliníkové pouzdro je lehké a vyrábí se ze stoprocentně recyklované slitiny leteckého hliníku. Vybrat si můžete celkem ze šesti dalších barev řemínku, včetně limitované RED (Product) edice. 40mm na zápěstí s obvodem 130-200m vychází na výše zmíněných 11.490 korun, přičemž 44 mm na zápěstí s obvodem 140-220mm zaplatíte 12.290 korun. To stejné platí pro edici se sportovním řemínkem Nike. Doručení je pak mezi 2-4 pracovními dny, takže vám dorazí nejpozději příští týden.

 

Verze s modrým hliníkem a pleteným navlékacím řemínkem stojí se základní velikostí 12.890.- a větší 44 mm na zápěstí s obvodem 140-220 mm vyjde na 13.690 korun včetně doručení zdarma. V případě, že se chystáte pořídit si nově představený, levnější model Apple Watch SE, pak si připravte 7.990 korun. K dispozici je ve dvou velikostech, tedy 40 a 44 mm. Nabízí taktéž voděodolnost do 50 metrů, oznámení o nepravidelném srdečním rytmu, nebo GPS. Stříbrný hliník je za 7.990 Kč (40mm) a 8.790 Kč (44mm), pouzdro ze zlatého hliníku startuje na 9.390 korunách.

Ve stručnosti tedy následující:

Apple Watch Series 6 již od 11.490.-
Apple Watch SE již od 7.990.-
Apple Watch Series 3 již od 5.790.-
Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články