Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Kdy konečně Apple představí M1X MacBook Pro a M1X Mac mini?

Napsal

dne

Stále věříte, že Apple splní své slíbené termíny a dokončí kompletní přechod na Apple Silicon do příštího roku? Tento týden uplyne rok, co Tim Cook uvedl, že přechod bude trvat přibližně dva roky. Výsledky ještě nejsou povzbudivé: jeden čip, čtyři počítače a jeden tablet s tímto čipem uvnitř. A ještě jeden čip se objevil ve video metadatech WWDC’21, ale nebyl oznámen. Zda Apple splní tyto slíbené termíny nebo ne, zjistíme na konci roku 2022. Zajímá nás také, jaký Mac Mac Apple letos vydá. Jeden z nich se již očekával na WWDC, ale něco se pokazilo.

Loni v listopadu společnost @dylandkt na Twitteru předpověděla, že iPad Pro příští generace s úhlopříčkou 11 a 12,9 palce bude mít čip M1. Že tato generace vyjde v prvním nebo druhém čtvrtletí roku 2021 a že výkon M1 v iPadu Pro bude nižší než v počítačích. A že v roce 2021 nebude iPad Pro s OLED displejem. Hádali jste? Poté předpověděl vydání iMacu M1 s překvapivou přesností. 7 barev, M1, plochý design, virtuální prezentace událostí v dubnu. Některý z leakerů dokonce naznačil, že se někdo z vedení Apple schovává za touto přezdívkou @dylandkt. Například Greg Josvyak. Nyní odhalil, které Macy Apple letos aktualizuje a jaké to budou.

These imagined renders show how MacBook Pro M1X may look like, launch possible at WWDC in June - Technology News

Jaký bude MacBook Pro 2021?

V listopadu 2020, ve čtvrtém čtvrtletí pro MacBook Pro 2021, zasvěcená osoba oznámila, že všechny tyto MacBooky Pro budou mít čtyři porty Thunderbolt. Stejně jako výkonné 13palcové počítače MacBook Pro (tento model Intel je stále v prodeji). A stejně jako profesionální MacBook Pro se 16palcovým displejem. Ale protože náznaky nejsou v naší době chápány, v prosinci řekl totéž, ale jednodušším a srozumitelnějším způsobem.

V listopadu až prosinci loňského roku se věřilo, že nové čipy budou představeny na jaře 2021. A že tam budou dva čipy. Stejný čip nelze použít u 14- a 16palcových MacBooků Pro! Ale M1 iMac a M1 iPad Pro vyšly na jaře. Poté z několika nezávislých zdrojů vyšlo najevo, že v 31. týdnu roku 2021 začne Apple prodávat tři Macy s novým čipem uvnitř. Mac i čip měly kódové označení, aby to nikdo nehádal, ale všechna tato jména jsou již dlouho známa i mimo Apple. 31. týden v roce 2021 začíná 2. a končí 8. srpna. Je nepravděpodobné, že přijdou včas.

Vypadá to, že letos na podzim, stejně jako v loňském roce, představí společnost Apple svůj klíčový produkt. IPhone 2021 bude pravděpodobně oznámen v září a dělá vše pro to, aby dodržel termín. Zářijová prezentace je optimální pro prodej iPhonů. V říjnu nebo listopadu bude představen nový čip a Mac s tímto čipem uvnitř. Zdá se, že se čip nazývá M1X (nebo m1x). Podle dostupných informací bude alespoň jeden z nových notebooků nabízet mini-LED displeje – nejsou k dispozici žádné informace. 14palcový MacBook Pro, stejně jako 11palcový M1 iPad Pro, bude s největší pravděpodobností mít jednodušší displej, zatímco 16palcový bude mít mini-LED. Podle pověstí se Apple chystá vzkřísit ukončený iMac Pro s čipy speciální síly uvnitř, ale letos to nebude.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články