Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Kdo sesadil krále z trůnu? Který iPhone je nejoblíbenější?

Napsal

dne

iPhone XR byl po dlouhou dobu nejoblíbenějším iPhone – není divu, protože než vyšla druhá generace iPhone SE, byl to nejdostupnější telefon společnosti Apple. Navíc to byla skvělá volba pro ty, kteří chtěli používat nejnovější technologii Apple (Face ID, pokročilý fotoaparát atd.). Cupertino se rozhodlo nevyrobit OLED displej v iPhone 11 – to jim umožnilo udržet nízkou cenu ve srovnání s vlajkovými loděmi korporace a očividně se vyplatilo.

Který iPhone je nejoblíbenější

Nová data, která dnes zveřejnila výzkumná firma Omdia, naznačují, že iPhone 11 převzal iPhone XR vedení „nejoblíbenějšího smartphonu na světě“. Podle odborníků Apple dodal v prvním čtvrtletí letošního roku 19,5 milionu kusů zařízení iPhone 11. Zpráva uvádí, že navzdory dopadu pandemie COVID-19 a výsledné globální karantény bylo v prvním čtvrtletí roku 2020 prodáno6 milionů kusů a to vyšší než iPhone XR v prvním čtvrtletí roku 2019.

Tabulka, kterou analytici připravili, upozorňuje na obrovskou výhodu iPhone 11 ve srovnání s jinými smartphony na trhu. Jak vidíte, poptávka po iPhonu 11 snadno převyšovala poptávku jiných zařízení, včetně Androidu. Podobný obrázek byl zaznamenán v případě iPhone XR v loňském roce. Deset nejprodávanějších telefonů na světě zahrnuje až 4 modely iPhone, téměř polovinu.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články