Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Kde si v Praze nechat opravit iPhone na počkání?

Napsal

dne

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo

Slabá výdrž baterie, tiché sluchátko, prasklý displej či jiná, kterou iPhone běžně trpí. Kde si nechat opravit iPhone v Praze na počkání, bez nutnosti objednání předem?

Kde si opravit iPhone na počkání?

Oprava iPhonu byla může být někdy opravdu noční můrou. Odevzdat někomu iPhone například na týden a čekat, než vymění baterii je opravdu pro mnohé nepředstavitelné. Skrz iPhone většina z nás řeší poslech hudby, navigaci v autě, focení a natáčení videa, konzumaci obsahu na sociálních sítích a komunikaci s přáteli a zákazníky. Vzdáte-li se iPhonu na týden, přijde o „spojení se světem“. Jenže ne vždy je nutné, pokud si chcete nechat opravit iPhone, nechávat telefon v servisu zbytečně dlouho. Pokud navštívíte iPhone servis Tvrzenýsklo.cz, zdržíte se ve většině případů na kamenné prodejně maximálně 30 minut.

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo

iPhone Servis Praha – Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 971/11, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Dvě nejčastěji prováděné opravy jsou jednoznačně výměna displeje a výměna baterie. Teď v chladném počasí převažují výměny baterií. Výměna baterie v iPhonu zabere maximálně 15 minut. Výměna displeje času dvojnásobek. Navíc při jakékoliv opravě nepřijdete o žádná data, která v iPhonu doposud máte uložena. Nemusíte ani odhlašovat funkci FindMyiPhone. Před opravou dojde k vypnutí iPhonu a po opravě k opětovnému zapnutí. Vše bude fungovat, jako před opravou.

Při výměně displeje dostanete jako bonus, ochranné sklo na displej zdarma. Pro ty, kteří dorazí na výměnu baterie je připraven průhledný, gumový obal na iPhone, ve kterém byla baterie měněna zdarma, stačí pouze říci, že jste o tomto dárku četli na webu FanApple.cz 🙂

Kde se prodejna Tvrzenýsklo.cz nachází?

Kamennou prodejnu najdete na adrese Ostrovského 971/11, Praha 5. Na prodejnu se dostanete snadno Metrem B, zastávka Anděl, výstup směr Knížecí. Pokud pojedete autem, cca 50 metrů od prodejny se nachází hlídané parkoviště, kde můžete nechat auto stát za 30 korun na hodinu, nebo případně můžete využít parkovacích zón v obdobné vzdálenosti od prodejny. Podrobnější informace najdete v sekci KONTAKTY.

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo

iPhone Servis Praha – Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 971/11, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články