Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Je Huawei P30Pro lepší foto mobil než iPhone XS Max?

Napsal

dne

Na internetu se pravidelně objevuje nejrůznější srovnání vlajkových telefonů, ať už se jedná o fotoaparáty, hardware či výdrž baterie, pokaždé dostanete ideální pohled na to, jak se od sebe dané modely liší. Tentokrát připravil  náš kamarád Honza Březina zajímavé video, které prezentuje nejnovější Huawei P30 Pro a iPhone XS Max. Nebylo to však z vlastního rozhodnutí, prohrál totiž sázku a jako milovník Apple produktů slíbil, že bude týden používat Android zařízení.

Aby to mělo nějaký smysl, rozhodl se porovnat fotografické funkce Huawei P30 Pro a iPhonu XS Max. V mnoha testech a srovnáních vychází P30 Pro jako jasný vítěz, je to ale tak jednoduché? Huawei P30 Pro Je často označován jako nejlepší fotomobil dneška. Má tři zadní kamery a jedu přední. Nabízí ultraširoké a střední ohnisko a 5X tele objektiv.

Rozlišení se pohybuje od 8 po 40 MPix, má skvělý OLED displej, výdrž, vše na co si vzpomenete. Jak si ale stojí v reálním srovnání s iPhonem XS Max z pohledu fotografování? Kdo je vítěz? Huawei má navrch co se týče optiky a tudíž univerzálnosti. Apple má navíc co se týče kvality zpracování obrazu. Ovládání je nerozhodně, protože Huawei zkopíroval Apple. Bližší informace se dozvíte v přiloženém videu pod článkem.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články