Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Jaký je rozdíl mezi klasickým a 3D Tvrzeným sklem na iPhone?

Napsal

dne

Nejlepší ochranou displeje iPhonu je jednoznačně Tvrzené sklo. Je 7x odolnější než ochranná fólie, která se na displej používala dříve. Jenže které sklo zvolit? Na trhu je několik firem, prodávající Tvrzená skla s různým označením, tím základním je ale klasické 2,5D Tvrzené sklo. Za lepší sklo se obecně považuje pak Tvrzené sklo nesoucí označení 3D. Jaký je ale rozdíl mezi 2,5D a 3D Tvrzeným sklem na iPhone?

Klasické 2,5D Tvrzené sklo na iPhone

Za klasické Tvrzené sklo se považujte takové, které nedisponuje zaoblenými hranami. Jedná se o sklo, které je primárně určeno na rovnou část displeje. Velice často se jedná o Tvrzená skla, která jsou vhodná jako doplněk k větším ochranným krytům, například od společnosti UAG. Klasické 2,5D Tvrzené sklo disponuje odolností 9H, oleophobickou vrstvou na povrchu, je dokonale průhledné a jeho tloušťka je pouhých 0,26mm.

3D Tvrzené sklo na iPhone

3D Tvrzené sklo je tou nejlepší možnou ochranou displeje. Pokrývá totiž kompletně celý povrch displeje. Zasahuje i do zaoblených rohů, kam klasické 2,5D Tvrzené sklo nedosáhne. Je pouze 0,3mm tenké, takže žádným způsobem nesnižuje citlivost displeje. Po aplikaci skoro ani nepoznáte, že na displeji nějaké Tvrzené sklo nalepené je. Nalepení je velice snadné a zvládne ho každý z pohodlí domova. Pokud si na aplikaci nebudete věřit, můžete se zastavit na kamenné prodejně a nechat si sklo zdarma na iPhone aplikovat.

Soukromé 3D Tvrzené sklo na iPhone

Video: Rozdíl mezi 2,5D a 3D Tvrzeným sklem na iPhone

Sleva na veškeré příslušenství, která tu ještě nebyla!

Uvažujete o nákupu jakéhokoliv Tvrzeného skla na iPhone? Teď je ten nejvyšší čas. Je pro Vás připraven speciální slevový kód: VANOCE2019, díky kterému můžete získat veškeré příslušenství za jedinečnou cenu. Slevový kód stačí uplatnit v prvním kroku nákupního košíku! Slevu je možné uplatnit i na již zlevněné zboží 🙂 Nepropásněte tuto šanci, parádní obal, nebo pořádné Tvrzené sklo může být skvělý dárek pod stromeček pro každého.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články