Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jaký je rozdíl mezi AppleCare a AppleCare+?

Napsal

dne

Když si koupíte zbrusu nový Apple produkt, automaticky získáte dle stanovených podmínek roční mezinárodní záruku, tzv. AppleCare a až 90denní bezplatnou podporu. Ve vybraných zemích se nabízí možnost rozšířit základní krytí na variantu Apple Care+ zahrnující mnoho dalších benefitů. Mnohdy se nás čtenáři ptají, jak se od sebe vlastně liší a zda zákazníci těchto příplatkových služeb využívají. Pojďme se na to společně podívat.

Jak si pořídit AppleCare+ v Česku?

Přestože není možné si tento balíček oficiálně v Česku pořídit, existuje několik různých způsobů jak této aktivace docílit. V první řadě je důležité splnit první podmínku, tedy maximální „stáří“ zařízení. V tomto případě nesmí být zařízení zakoupeno déle, než před dvěma měsíci. První možností je navštívit nejbližší Apple Store (Drážďany, Vídeň) a zaplatit paušální částku, případně vsadit na on-line aktivaci, která je poněkud složitější.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články