Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jaké nové Apple produkty nabídne speciální událost v listopadu?

Napsal

dne

Přestože neuběhl od poslední mediální konference ani týden, internetem se šíří informace o tom, že se v letošním roce dočkáme ještě jedné speciální akce, na které představí společnost Apple nové počítače Mac ve spojení se svými procesory. Prozatím však neexistuje žádné oficiální datum, které by konání potvrdilo. Známý leaker, Jon Prosser však tvrdí, že kalifornský gigant uspořádá svou další událost již 17. listopadu 2020. Můžeme se tedy ještě letos těšit na revoluční počítače, nebo je podle vás větší pravděpodobnost, že se premiéry dočkají až začátkem příštího roku?

Na vývojářské konferenci WWDC, která se konala 22. června 2020 oznámil Apple přechod Maců na vlastní špičkový procesor, který poskytne spotřebitelům nejvyšší výkon a výkonné technologie. Tento přechod také vytvoří společnou architekturu napříč všemi produkty Apple, takže vývojářům bude mnohem snazší psát a optimalizovat své aplikace pro celý ekosystém.

Podle výše uvedeného Leakera si Apple vybral právě datum 17. listopadu, aby uspořádal svoji další speciální akci, na které ohlásí nové modely Maců – včetně prvního Macu s čipem Apple Silicon, který nahradí procesory od Intelu. Prosser také uvedl, že Apple tuto událost potvrdí veřejnosti týden předem, tedy nejpozději 10. listopadu. Podobný přístup využila společnost i při svých speciálních akcích v září a říjnu. Společně s nimi bychom se mohli konečně dočkat také dlouho očekávaného AirTagu, a sluchátek Studio, která si na světovém trhu rozhodně najdou obrovskou základnu potenciálních zájemců.

MacBook

Zdroj: MacDailyNews

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články