Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jak zkontrolovat, zda je nabíječka Apple MagSafe originální nebo falešná

Napsal

dne

Pokud jste si koupili nejnovější iPhone 12 nebo iPhone 12 Pro, využít můžete podpory magnetického dobíjení prostřednictvím technologie MagSafe. Na zadní části zařízení jsou speciální magnety s uspořádáním do soustředných kruhů, které dokonale přichytí různé doplňky, včetně magnetické nabíječky od Apple. Kromě toho ale sortiment zahrnuje pouzdra Wallet, autodržáky a spoustu dalších produktů, které si zamilujete. Stejně jako řadu dalších doplňků rádi neautorizovaní prodejci nabízí zákazníkům pod identitou originálu, přičemž realita je někde úplně jinde.

Na internetu se totiž objevují falešné nabíječky MagSafe za ještě levnější cenu, které nabízí nejen omezené parametry, ale v mnoha případech mohou zlikvidovat samotné zařízení. Magnetický puk totiž má po obvodu milimetrový přesah, což se promítne po několikátém použití na zádech telefonu, ano tušíte správně. Po týdnu, možná i dříve se pěkně obtiskne kolečko, které už nezmizí. Naštěstí existuje způsob, jak originál od padělku rozeznat a zkontrolovat, postačí vám k tomu iPhone. Jak na to?

1. První věc, kterou musíte udělat, je ujistit se, že nabíječka MagSafe je připojena k vašemu iPhone a nabíjí se .

2. Nyní spusťte na svém iPhonu aplikaci Nastavení a přejděte na Obecné

 

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články