Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Jak vyřešit předčasné vypínání iPhonu?

Napsal

dne

předčasné vypínání iPhonu

Nastala zima a s ním každoroční problém: předčasné vypínání iPhonu. Snad každý uživatel iPhonu se s tímto problémem setkal. Pokud se vypínání opakuje, může to mnohé věci komplikovat. Jak tento problém ideálně vyřešit?

Osobně si pamatuji, kdy jsem se setkal s předčasným vypnutím iPhonu poprvé. Bylo to několik let dozadu, při cestě z tréninku. Tedy byl vlajkovou lodí iPhone 5, ten jsem bohužel neměl a musel jsem se spokojit s iPhone 4s. Hledal jsem si navazující spojení na autobusové zastávce, jenže než mi IDOS vyhodil výsledky nejrychlejšího spojení, ukázalo se známé kolečko informující o vypínání iPhonu. Nevěnoval jsem problému větší pozornost a našel si spojení na papírovém jízdním řádu. Pro některé v dnešní době nepředstavitelná věc. Jenže problém se opakoval častěji. Po pátrání jsem přišel na příčinu, kterou byl špatný stav baterie. Po její výměně se problém opravdu minimalizoval. K vypnutí docházelo maximálně při lyžování, kdy jsem iPhone nosil v kapse a po vyndání z kapsy z něj byla pomalu kostka ledu. Po “rozmrazení” stačilo iPhone zahřát a naskočil. iPhone se tímto vypnutím snaží ochránit baterii před vysokými teplotními výkyvy, které ji rozhodně neprospívají. Dnes se snažím nosit iPhone někde v kapse mikiny pod bundou, aby byl co nejvíc v teple a nedocházelo zbytečně ke snižování kapacity baterie. Pokud Vás tedy předčasné vypínání iPhonu trápí stejně jako mě dříve, dorazte na výměnu do iPhone servisu a nechte si baterii vyměnit.

Výměna baterie na počkání bez nutnosti objednání předem!

Výměna baterie v iPhonu nemusí být vůbec zdlouhavým procesem. Pokud dorazíte do iPhone Servisu Tvrzenýsklo.cz, můžete si nechat vyměnit baterii na počkání. Oprava probíhá ve většině případů do 10 minut. Nemusíte se ani objednávat předem. Všechny baterie jsou skladem. Pokud si ovšem chcete zajistit přednost před zákazníky, kteří dorazí bez objednání, stačí zavolat na uvedený kontakt zde. Všechny ceny jsou uvedeny za práci i náhradní díl dohromady! Na každý servis je navíc poskytována dvouletá záruka.  

předčasné vypínání iPhonu

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články