Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jak velkou baterii nabídne novinka iPhone 12 | Mini | Pro | Max?

Napsal

dne

Životnost baterie je pro mnoho uživatelů iPhone rozhodujícím faktorem při výběru telefonu. Z tohoto důvodu kupují například iPhone 11 Pro Max místo iPhone 11 Pro, i když nepotřebují velkou obrazovku – nakonec zvítězí autonomie. Po představení iPhonu 12 a iPhonu 12 mini se proto mnozí okamžitě začali zajímat nejen o aktualizovaný design nových smartphonů a fotoaparát iPhone 12 Pro Max, ale především o výdrž baterie nových iPhonů.

Všechny čtyři modely řady iPhone 12 mají zcela nový design s plochými bočními hranami. Nové iPhony jsou taktéž tenčí než jejich předchůdci. Všechny mají tloušťku 0,29 palce (7,4 mm) ve srovnání s variantou iPhone 11, která byla v závislosti na modelu silná (8,3 / 8,13 mm).

  • iPhone 12 mini – 15 hodin přehrávání videa. I přes odlišné tvary iPhonu SE / iPhone 7 / iPhone 8 je jeho výdrž baterie delší. Je to stejné jako u iPhone XS Max a o 2 hodiny déle než u druhé generace iPhone SE.
  • iPhone 12 – 17 hodin přehrávání videa. Apple dokázal udržet výdrž baterie u iPhonu 12 na stejné úrovni jako u iPhonu 11, jen za iPhony 11 Pro a Pro Max.
  • iPhone 12 Pro – 17 hodin přehrávání videa. To je o hodinu méně než u iPhone 11 Pro. Ukazuje se, že autonomie iPhone 12 Pro se ve srovnání s předchůdcem poněkud zhoršila.
  • iPhone 12 Pro Max – 20 hodin přehrávání videa. Stejný výkon jako iPhone 11 Pro Max. Tento model zůstává iPhone s nejvýkonnější baterií a nejdelší výdrží baterie.

Ukazuje se, že Apple dokázal udržet autonomii na stejné úrovni, jedinou výjimkou byl iPhone 12 Pro, který bez dobíjení vydrží méně než iPhone 11 Pro. Zároveň nás velmi potěšil iPhone 12 mini, který při své velikosti vydrží o něco méně než iPhone 12. I když neexistují žádné oficiální údaje o kapacitě baterie v sestavě iPhone 12, zasvěcenci již prozradili předběžná data. Níže uvedené údaje jsou odvozeny od předchozích modelů a jejich výdrže přehrávání, jenž uvádí Apple na svých stránkách.

  • iPhone 12 – 2775 mAh
  • iPhone 12 Pro – 2775 mAh
  • iPhone 12 mini – 2227 mAh.
  • iPhone 12 Pro Max – 3687 mAh

V tomto ohledu samozřejmě nedošlo k žádné revoluci a iPhone 12 nevydrží 2 dny na jedno nabití, takže iPhone je třeba nabíjet každý den. To je pravděpodobně důvod, proč Apple nabízí tak rozmanité příslušenství. Jste spokojeni s provozuschopností nových telefonů iPhone? Jak často dobíjíte váš telefon? Pište nám do komentářů.

Zdroj: Instagram

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články