Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jak snadno zablokovat nevyžádané číslo na vašem iPhone

Napsal

dne

Setkáváte se s nevyžádanými hovory, nebo chcete zablokovat číslo konkrétní osoby na vašem iPhonu?   Pro tyto dva a každé další případy existuje v systému iOS jedna skvělá funkce, díky které si můžete velice jednoduše zablokovat určité telefonní číslo nebo kontakt. Jak na to? Přečtěte si náš návod, který vám zaručeně pomůže.

Pokud se chystáte zablokovat určitý kontakt ve vašem adresáři, pak otevřete výchozí aplikaci Telefon na vašem iPhonu. Poté se v dolním menu přesuňte do možnosti Kontakty. Zde si poté otevřete určitý kontakt který chcete zablokovat, sjeďte úplně dolů a klikněte na možnost Zablokovat volajícího. To můžete udělat u většího počtu kontaktů, nebo u konkrétní jedné osoby. Pokud chcete vybraný kontakt odblokovat, pak stačí postupovat stejně a v nabídce zvolit Odblokovat volajícího.

V případě, že chcete zablokovat neznámé, telefonní číslo, která vám například před několika minutami volalo, postup je téměř stejný. Stačí otevřít výchozí aplikaci Telefon. V dolním menu pak vyberte záložku Historie. U vybraného čísla, které chcete zablokovat klikněte na symbol „i“ v kroužku a následně sjeďte na konec a klikněte na volbu Zablokovat volajícího. Pokud si chcete zobrazit všechny kontakty, které máte v blokaci, pak Klikněte na Nastavení – Telefon – Zablokované kontakty.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články