Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jak sledovat dnešní představení nových Apple produktů?

Napsal

dne

Na dnešní večer se těší nejeden fanoušek Apple produktů. Od 19 hodin totiž kalifornský gigant představí nové produkty ze své dílny, přičemž největším tématem zůstává iPhone SE 2022, nebo chcete-li model třetí generace. Přestože nedostane tento kousek mnoho nových vylepšení, což potvrdila i zahraniční analytická společnost, rozhodně se bude na co těšit. Údajně se má jednat o nejlevnější iPhone ve své historii (v poměru cena vs. nabízený výkon). Na tiskové konferenci se kromě nejnovějšího iPhonu objeví také iPad Air 5, nebo počítačový čip Apple M2. Ten by mohl být integrován do Macu mini a 13-palcového MacBooku. O dalších novinkách budeme informovat.

Zajímá vás, kde všude můžete sledovat dnešní představení nových produktů? Vrcholné představení lze sledovat on-line přímo na oficiálních stránkách pod tímto odkazem. Pokud využíváte aplikaci YouTube, pak ji lze sledovat i přes tento kanál. Krátce před spuštěním videoprezentace se objeví aplikace Apple Event na vaší domovské obrazovce Apple TV.

Ještě pár informací k očekávaným produktům. Kompaktní iPhone SE 3 nabídne podle dostupných informací 4,7palcový LCD displej, procesor Apple A15 Bionic s podporou moderního 5G připojení, zadní 12Mpx fotoaparát nebo na tlačítko ve spodní části telefonu s Touch ID. Po designové stránce zůstává stejný, bude tedy vycházet z jeho předchůdce (iPhone SE 2020). Dále nám Apple dle všeho ukáže svůj vylepšený tablet, konkrétně iPad Air 5 (2022). Tento produkt má disponovat 10,9-palcovým displejem s podporou Apple Pencil 2. generace nebo procesorem A15 Bionic. Těšit se můžeme také na možnost 5G připojení, nebo třeba Touch ID či USB-C konektor.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články