Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jak se změnila rychlost a autonomie v systému iOS 13.4?

Napsal

dne

Začátkem tohoto týdne vydala společnost Apple finální sestavení operačního systému iOS 13.4, kterou si můžete nainstalovat do svého zařízení. Jedná se o doposud nejrozsáhlejší verzi od vydání iOS 13. V žádném případě neobsahovala ani jedna z předchozích tolik inovací. Nejvíce však potěšila uživatele tabletů, kteří získali podporu pro trackpady, nový kurzor a nové pokročilé funkce pro interakci s klávesovými zkratkami. Jak je na tom však rychlost a autonomie? Čtěte dál…

Velmi známý YouTube kanál iAppleBytes, který se specializuje na studium rozdílů v různých verzích systému iOS porovnal celkem šest modelů iPhone, přičemž vždy jeden běží na iOS 13.3.1 a druhý na posledním iOS 13.4. Pro roli experimentu vybral iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XR a iPhone 11, to jsou ve skutečnosti nejpopulárnější modely smartphonů, které využívá většina uživatelů. Podle výsledků systém iOS 13.4 zhoršil autonomii některých iPhonů, ale zvýšil jejich rychlost načítání.

Jak probíhá takový test? Soustředí se především na praktickou výkonnost, která spočítá v postupném otevírání nainstalovaných aplikací a přechodu v uživatelském rozhraní. Nová verze se projevila pozitivně. V téměř všech fázích testování – od rychlosti zapnutí po spuštění softwaru, včetně běžných a třetích stran – aktualizovaný operační systém ukázal malou, ale zjevnou výhodu oproti systému iOS 13.3.1.

Přestože růst lze jen stěží nazvat skutečně hmatatelným, i tak jsou výsledky v prospěch iOS 13.4. To lze nejlépe zpozorovat při spuštění, nicméně podívejte se sami na přiložené video, kde si rozdíly můžete prohlédnout. Máte už tuto verzi nainstalovanou?

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články