Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Jak přidat widget na domovskou obrazovku v iOS 14

Napsal

dne

Společnost Apple během včerejšího večera vydala finální sestavení operačního systému iOS 14 pro veřejnost. I přes určité zpoždění jsme se nakonec dočkali a vy máme jedinečnou příležitost nainstalovat si nejnovější verzi do vašeho zařízení. Společně s ním přichází také nové funkce a vylepšení, mezi které rozhodně patří možnost přidat si widget na domovskou obrazovku. Jak to můžete provést? Čtěte dál…

Koneckonců, můžete si snadno nainstalovat widget nejen pro standardní aplikaci, ale také pro jakoukoli jinou, pokud vývojář tento nástroj podporuje a aktualizoval svůj titul v obchodě App Store. Proces přidávání widgetů nelze nazvat komplikovaným, ale zároveň není příliš intuitivní a někteří uživatelé se již ptali, jak to všechno funguje.

Jak přidat widget na domovskou obrazovku?

  1. Stisknutím libovolné aplikace na několik sekund otevřete pomocnou nabídku nebo ji na několik sekund podržte kdekoli na obrazovce.
  2. Vyberte Změnit domovskou obrazovku.
  3. Klikněte na plus v levém horním rohu obrazovky.
  4. Otevře se okno se všemi dostupnými widgety.
  5. Násedně vyberte z nabídky aplikaci, pro kterou chcete widget nainstalovat.
  6. Vyberte si z několika widgetů, které aplikace nabízí.
  7. Klikněte na Přidat widget.
  8. Umístěte widget kamkoli na plochu.

Některé widgety jsou tzv. univerzální (například widget Smart Stack) a obsahují různé typy informací – mezi nimi můžete přepínat posouváním widgetu nahoru a dolů. Mimochodem, některé widgety budete mít k dispozici v různých velikostech, aby dokázal zobrazit tolik informací, kolik potřebujete. Navíc i ta nejmenší velikost widgetu může ukázat užitečnější informace ve srovnání se statickou ikonou aplikace, protože data se aktualizují po celý den.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články