Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Jak nejlépe ochránit nový iPhone před poškozením?

Napsal

dne

Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením

Našli jste pod stromečkem nový iPhone a lámete si hlavu, jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením? Podívejte se na dva zaručené tipy, díky kterým bude v bezpečí.

Jak nejlépe ochránit displej iPhonu?

Displej iPhonu je jednoznačně nejnáchylnější částí na poškození. Obzvlášť u nových iPhonů 11, 11 Pro a 11 Pro Max se vyskytují případy, kdy si uživatelé stěžují na nadměrné opotřebení displeje „bez zavinění“. Na displeji vznikají hluboké škrábance, aniž by jej uživatel vystavil zvýšenému riziku. Jenže poškodit displej není vůbec nic složitého. Stačí jedna menší chvilka nepozornosti, iPhone padá k zemi a neštěstí je na světě. Pokud se chcete těmto situacím vyvarovat a nechcete utrácet tisíce za nový displej, nalepte si na displej tvrzené sklo.

Jak nejlépe ochránit displej iPhonu

Tvrzené sklo dokáže absorbovat náraz a ochránit iPhone před poškozením. Které tvrzené sklo ale vybrat? Rozhodně 3D Tvrzené sklo PREMIUM! Dosahuje totiž odolnosti 9H, je pouze 0,3mm tenké, takže příliš nenavyšuje hmotnost iPhonu. Na jeho povrchu se nachází oleophobická vrstva, která se postará o nadbytečné stopy mastnoty a nečistot na displeji. Zaoblené kraje tvrzeného skla dokonale kopírují celý povrch displeje. U novějších iPhonů bez domovského tlačítka (iPhone X a novější) jsou skla opravdu precizní. Po nalepení ani nepoznáte, že na displeji ochranné sklo je.

https://www.youtube.com/watch?v=xEUftF0g15U&t=10s

Jak nejlépe ochránit zadní část iPhonu?

Ideálním parťákem k tvrzenému sklu na displej je jednoznačně průhledný, gumový, ochranný kryt. Jednoduše se na iPhone nasazuje. Příliš nezvětšuje jeho rozměry, takže se i nadále skvěle drží v ruce. Po stranách jsou drobné výstupky, které se postarají o pohodlnější ovládání tlačítek hlasitosti. Větší výstupek okolo výřezu na hlavní fotoaparát má za úkol ochránit všechny čočky před poškrábáním. Dokonalá průhlednost zaručuje zachování elegantního designu, kterým se iPhone pyšní od uvedení prvního iPhonu 2G.

https://www.youtube.com/watch?v=FPFTZHfGphM&t=24s

Už víte, jak ochránit iPhone před poškozením!

Pro čtenáře magazínu FanApple.cz je připravený slevový kód, díky kterému mohou získat nejen zmíněné tvrzené sklo a ochranný kryt se slevou 25%. Slevový kód uplatníte v prvním kroku nákupního košíku. Slevový kód: VANOCE2019

Jak nejlépe ochránit iPhone před poškozením

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články