Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

iPhone Servis Praha 5 – Výměna baterie na počkání bez objednání!

Napsal

dne

iPhone Servis Praha 5 - Tvrzenýsklo

Tvrzenýsklo.cz – iPhone Servis Praha 5 – Ideální volba, pokud hledáte servis, kde si můžete nechat opravit iPhone rychle a především kvalitně. Velkou výhodou je také možnost servisu iPhonu bez objednání předem. Pokud si ovšem chcete zajistit přednost před zákazníky, kteří přijdou na servis bez objednání, můžete si udělat klasickou objednávku zde. Obratem budete kontaktováni s volbou ideálního času. Po příchodu na servis pak dostanete přednost před všemi zákazníky, kteří přijdou bez objednání. Výhodou je také možnost opravy Vašeho iPhonu i mimo otevírací dobu!

Oprava iPhonu na počkání

Ve většině případů provádíme opravy iPhonů na počkání. Výměna baterie v iPhonu zabere ve většině případů přibližně 10 minut. Náročnější výměna displeje u iPhonu pak minut přibližně 30. Při výměně baterie používáme certifikované baterie se stejnou kapacitou jako jsou originální baterie v iPhonu od výroby. Při výměně baterie v iPhonu je baterie uchycena lepícími proužky, stejně jako je tomu při výrobě iPhonu. Lepící proužky, baterie i práce je již v ceně výměny započítána.

U výměny displeje pak používáme jedině displeje s originálním LCD i podsvícením, žádné čínské AAA displeje kvality a podobně. Nemusíte se tak obávat problémů s dotykem, špatnými pozorovacími úhly či s velkým usazováním mastnoty a otisků prstů na displeji. Vše si můžete prohhlédnout na přiložených fotografiích. Přímo na prodejně Vám také rádi displeje ještě před instalací ukážeme. Jako bonus navíc získáte ke každé výměně displeje, Tvrzené sklo ZDARMA! Tvrzené sklo Vám bude rovnou na nový displej aplikováno.

iPhone Servis Praha 5 – Tvrzenýsklo.cz

Kamenná prodejna se nachází na adrese: Ostrovského 32, Praha 5. Na výloze je velký nápis Tvrzenýsklo.cz – Kousek od prodejny je možné i bez problému zaparkovat. Buď v modré zóně, nebo na přilehlém hlídaném parkovišti. Parkovné Vám bude po dobu opravy odečteno z ceny servisu. (Neplatí v případě vícedenních oprav). Nevíte-li si rady s tím, jaký problém Váš iPhone trápí, můžete využít diagnostiky zdarma. Rádi Vám také poradíme na jakémkoliv z uvedených kontaktů zde.

Podrobný ceník najdete zde!

iPhone Servis Praha 5 - Tvrzenýsklo

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články