Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iPhone: Jak vypnout dvojité upozornění na příchozí zprávu?

Napsal

dne

Pokud vlastníte iPhone a přijde vám SMS zpráva, bez vaši okamžité reakce, tedy otevření a přečtení obsahu budete v určitém intervalu opakovaně upozorněni tónem, či vibrací. Pokud hledáte způsob, jak dvojité upozornění deaktivovat, proces je velmi jednoduchý a zabere jen několik vteřin. Apple se totiž rozhodl nastavit opakované upozornění přímo do defaultního režimu, přičemž pokud je vám dvojité „pípnutí“ málo, zařízení vás může upozornit celkem až desetkrát po dvou minutách, než se rozhodnete příchozí zprávu otevřít. Naopak je můžete vypnout úplně. Jak na to?

V první řadě přejděte na vašem iPhonu do aplikace Nastavení a vyhledejte záložku Zprávy (zelená ikona bublinky). Nyní je třeba kliknout na záložku Oznámení (oranžový zvoneček) a sjet úplně dolů. Zde objevíme tlačítko „Přizpůsobit oznámení“ jenž nám umožní nastavit si konkrétní funkci podle vlastních potřeb. Klikněte na políčko „Opakovat upozornění“ a vyberte si ze seznamu, kterou variantu chcete preferovat. Pokud zvolíte možnost „Nikdy“ pak vás telefon upozorní pouze jednou. Vybrat si můžete z možností Nikdy, jednou, dvakrát, třikrát, pětkrát a desetkrát. Upozornění se pak opakují v intervalu dvou minut.

Přečtěte si také: Jak okamžitě sdílet heslo Wi-Fi z iPhone na Android

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články