Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iPhone 5S & iOS 12. Jak si poradí poslední podporovaný model?

Napsal

dne

Když společnost Apple v loňském roce představila svůj operační systém iOS 11, jednalo se u starších modelů o naprostou apokalypsu z hlediska výkonu. Některé kusy se totiž staly nepoužitelnými, jelikož docházelo k neustálému zasekávání systému, restartování a dalším nepříjemným problémům. Přestože nabízel mnoho nových a skvělých funkcí, dobrou pověst špičkového iOS to naprosto odrovnalo.

Společnost Apple si tuto nepříjemnou zkušenost vzala k srdci a začala pracovat na vylepšené verzi, která zajišťuje vyšší stabilitu a celkově je přizpůsobená i pro starší iPhony. Zahraniční YouTube kanál iAppleBytes zveřejnil zajímavé video, ve kterém srovnává dvojici systémů iOS 12 vs iOS 11.4.1 na iPhone 5S, tedy modelu, který je jako poslední z nabídky podporován. V testu si můžete prohlédnout samotné startování systémů, spouštění jednotlivých aplikací a mnoho dalšího. Video najdete pod tímto odstavcem.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články