Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iPhone 14 Pro se konečně zbaví tlustých bočních rámečků

Napsal

dne

Podle nedávných zvěstí a úniků, Apple konečně přinese velké designové změny pro nadcházející modelovou řadu iPhone 14. Po letech lpění na estetice iPhonu X a mírné změně s užším zářezem na řadě iPhone 13 se společnost možná také jednou provždy zbaví zářezu. Je to však jen černý zářez, který zmizí, kamera a senzory tam budou stále v jedinečném stylu punch-hole. Nedávné CAD rendery nyní naznačují, že Apple konečně zmenšuje velikost bočních rámečků iPhonu. Odvětví chytrých telefonů se již roky snaží o dokonalý „bezrámečkový“ design telefonu, ale Apple kráčí svou vlastní cestou. Nyní se zdá, že nové iPhony společnosti budou více v souladu s tím, co vidíme na rozběhnutém vlaku Androidu.

iPhone 14 Pro bude mít tenké rámečky po celém obvodu

Důkaz o této změně přichází díky souběžnému pohledu na schémata CAD připravovaného iPhone 14 Pro. Stojí za zmínku, že tento rozdíl není obrovský, ale stále existuje a můžeme jej jasně vidět prostřednictvím obrázků. Přesun ze zářezu k průrazu ve tvaru pilulky uprostřed je patrný. Vidíme však, že se ořezávají především boční rámečky a uživatelé iPhonů budou těžit z větších zobrazovacích ploch. Když už mluvíme o děrování, je to poprvé, co tento design vidíme na chytrých telefonech. Výřez ve tvaru pilulky není nic nového, ale vždy se objevil na straně. Apple to jako první přinese doprostřed obrazovky, dírka vypadá jako vykřičník, abych byl upřímný.

iPhone 14

Před několika týdny se objevily rendery založené na CAD ukazující design iPhone 14 Pro. Nové zařízení přinese o něco tlustší tělo, šířka a hmotnost jsou ale stejné. Podle zpráv bude letošní řada dodávána s 6,1palcovým a 6,7palcovým displejem. K dispozici bude iPhone 14, iPhone 14 Max, 14 Pro a 14 Pro Max. Spekuluje se však, že zářez ve tvaru pilulky dostávají pouze varianty Pro. Navíc se také říká, že budou rozdíly v hardwaru. Varianty Pro pravděpodobně dostanou Apple A16 Bionic, zatímco modely bez Pro mohou získat upravený A15.

Všechny čtyři iPhony přinesou selfie fotoaparáty s automatickým ostřením, tedy něco, co doposud chybělo. Touch ID se bohužel v této generaci stále nevrátí.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články