Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iPhone 13 letos nebude? Nejnovější průzkum ukazuje zajímavé názory

Napsal

dne

Společnost Apple představila iOS 15 a iPadOS 15 na začátku tohoto měsíce. Beta testování nových verzí operačních systémů již začalo finální stabilní sestavou, která se k veřejnosti dostane letos na podzim, ve stejnou dobu jako uvedení iPhonů nové generace. Do té doby zbývají jen tři měsíce a společnost SellCell navázala na svůj předchozí průzkum, aby posoudila názor uživatelů na nadcházející iPhony a softwarové verze společnosti Apple a zjistila, že „iPhone 13“ není populární název.

Podle průzkumu je přesvědčeno pouze 18,3% uživatelů Applu, že bude letos představen model s označením iPhone 13. Zbývajících 74% dotázaných uvedlo, že by upřednostnilo jiné jméno pro iPhony nové generace, zatímco iPhone (2021) získal největší podíl. Objevilo se také označení jako iPhone 21 (16%), iPhone 12S (13%), nebo třeba iPhone 14 (7%), což je podle nás minimálně pravděpodobné. Vzhledem k tomu, že se představení novinek nezadržitelně blíží, více než 52% dotázaných plánuje počkat na vydání letošní generace a dá tak přednost upgradovaným modelům před poslední generací iPhone 12. Kromě nových iPhonů se řešil také operační systém a jeho podrobnosti, například více než většina tvrdí, že z nových operačních systémů příliš nadšena není a mezi oblíbené novinky patří vylepšená peněženka (23%), pokročilé vyhledávání Spotlight, nebo SharePlay (10,1%).

Rozhodne se Apple označovat nové iPhony stejně, jako například MacBook či iPad? Díky tomu bychom se zbavili čísel modelů a vyřešili problematickou situaci do budoucna. Do budoucna by byla šablona v následujícím postupu (velikost displeje, iPhone Air / iPhone / iPhone Pro, rok)

Is naming the new iPhone with a 13 bad luck?

What should Apple call the new line up of iPhones

Zdroj: MacDailyNews

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články