Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

iOS 16 zavádí možnost upravovat nebo zrušit odeslání iMessage

Napsal

dne

Jak se dalo očekávat, společnost Apple na dnešní vývojářské konferenci WWDC 2022 představila novou verzi operačního systému, který přináší řadu zajímavých a klíčových funkcí. Letošní iOS 16 přináší výrazné vylepšení v aplikaci Zprávy, konkrétně se úprava týká služby rychlých zpráv prostřednictvím iMessage. Vývojáři již brzy budou moci využít nástroje, který dokáže upravit či zrušit odeslání zprávy, označovat konverzace jako nepřečtené a mnoho dalšího. Tyto funkce přinesou iMessage více do souladu se službami zasílání zpráv třetích stran, jako je WhatsApp a Telegram.

Apple také oznámil, že funkce SharePlay přichází přímo do aplikace Zprávy. Tato funkce umožní spuštění SharePlay v aplikaci Zprávy, což vám umožní například sledovat televizní pořad nebo film, zatímco posíláte zprávy příteli. Kromě toho přináší řadu dalších novinek, které rozhodně stojí za zmínku – postupně vás budeme o aktualitách informovat. Nová verze iOS 16 bude pravděpodobně na veřejnost vydána v průběhu měsíce září, přičemž první beta verze pro vývojáře by měla být nasazena po skončení dnešní prezentace.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články