Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iOS 16 vám pomůže identifikovat padělky AirPods

Napsal

dne

Svět je plný fejků. Kromě značkového oblečení a luxusních doplňků se často setkáváme s padělky spotřební elektroniky. Výjimkou nejsou ani bezdrátová sluchátka AirPods z Číny a Hongkongu, přičemž je na první pohled od originálu nepoznáte. Pozitivní zprávu hlásí zahraniční portál AppleInsider, který tvrdí, že iOS 16 bude schopen identifikovat padělané sady AirPods a AirPods Pro což pomůže vyřešit nekontrolovatelný problém na trhu s použitým zbožím.

Padělatelům se podařilo naklonovat téměř každý aspekt používání AirPods, od balení a hardwaru až po proces párování, takže pro potenciální kupce je těžké zjistit, zda je sada potenciálních sluchátek pravá nebo ne. Dokonce i sériová čísla na falešných sadách se mohou zobrazit na webu společnosti Apple. Naším obecným doporučením je nakupovat pouze od autorizovaných prodejců společnosti Apple nebo od společnosti Apple, ale to nezastavilo uživatele, kteří chtějí získat dobré skóre.

V případě, že budete mít nejnovější verzi nainstalovanou a pokusíte se spárovat sadu padělaných sluchátek, zobrazí se upozornění, které bude sdělovat nemožnost ověření originality. To pomůže každému, kdo si koupí sadu AirPods, pokud je bude moci otestovat na svém iPhone před zaplacením. Pořizovací cena takových fejků může být klidně jen pár dolarů, přičemž jsou přeprodávány na inzertních portálech za mnohonásobně vyšší cenu a nezkušený zákazník snadno přijde o své peníze.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články