Sledujte nás na sociálních sítích
Girl in a jacket

Články

iOS 15.3 beta 1 je nyní k dispozici pro všechny registrované vývojáře

Napsal

dne

Od oficiálního vydání verze iOS 15.2 pro veřejnost uběhlo pouze několik dní, přičemž v rámci testování Apple opět spouští další vlnu testovacího beta procesu. Tentokrát mají možnost všichni registrovaní vývojáři stáhnout a nainstalovat první beta verzi iOS 15.3 a iPadOS 15.3 do svých zařízení. Podle dostupných informací ale u této verze neočekávejme žádné zásadní změny.

Pokud máte přístup do vývojářského portálu, pak máte jedinečnou příležitost stáhnout si poslední vydání aktualizace s označením 19D5026g. Využít můžete přímo bezdrátový přenos v aplikaci Nastavení, případně přes iTunes. Zjevnou nadějí bylo, že nové sestavení betaverzí od společnosti Apple bude zahrnovat podporu pro Universal Control. Tato funkce, původně oznámená na WWDC v červnu, měla být vydána někdy letos na podzim, ale nakonec byla odložena až do roku 2022 . Předpokládá se, že není součástí iOS 15.3 nebo iPadOS 15.3. Mimochodem součástí nejsou ani žádné poznámky, které by nás ve stručnosti seznámili s veškerými novinkami, či jinými opravami systému.

Apple také zavádí tvSO 15.3 beta 1 pro vývojáře a také nový HomePod beta pro AppleSeed beta testery. K dispozici je také první vývojářská beta verze watchOS 8.4.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články