Sledujte nás na sociálních sítích

Články

iBeeSoft Data Recovery pro obnovu vašich smazaných dat z počítače.

Napsal

dne

Omylem smazané dokumenty, fotografie či video z dovolené. Stačí trocha nepozornosti a snadno o ně přijdete, aniž byste chtěli. Do této nepříjemné situace se alespoň jednou dostal každý uživatel stolního či přenosného počítače. Ať už třeba nepozorností vysypete koš s důležitými soubory, tento krok nemusí vždy znamenat nenávratnou ztrátu. Naštěstí existují specializované aplikace, které vyhledají obsah diskových úložišť a požadovaná data vrátí do původního stavu. Čtěte dál…

V dnešním článku se společně podíváme na iBeesoft Data Recovery, který je dostupný nejenom pro počítače s Windows, nainstalovat si ho můžete také snadno na váš Macbook či iMac. Jak uvádí vývojáři na svých stránkách, jedná se v podstatě o nejjednodušší a zároveň velmi profesionální software, který vyřeší váš nepříjemný problém a splní všechna očekávání. Rozhodli jsme se tedy tento doplněk vyzkoušet a přinášíme vám ve stručnosti několik důležitých poznatků, se kterými se chceme podělit. Proč se vyplatí ho pořídit?

Jak už bylo uvedeno výše, postup obnovení ztracených dat je velmi jednoduchý. V podstatě se dělí celkem na tři hlavní části. Pokud nebudeme počítat samotnou instalaci, dostáváme se k přehledné nabídce prezentující typ souborů, který chceme vyhledat a obnovit. Vybrat si tedy můžete fotografie (JPG, PNG, Gif, BMP), Audio soubory (AIF, M4A, MP3, WAV), Video soubory (AVI, MOV, MP4, 3GP), ale také soubory jako DOC, XLS, PPT, PDF. Úplný seznam podporovaných souborů, kterých je více než 500 najdete pod tímto odkazem.

V dalším kroku je třeba zvolit místo, kde chcete ztracená data na vašem počítači vyhledat. Pak už jen stačí vyčkat, než iBeesoft zobrazí požadované soubory, přičemž se u každého z nich objeví náhled a možnost obnovy. Nicméně prozkoumat obsah můžete taktéž z paměťových karet, externích disků či iPodu atp. Jak uvádí řada spokojených uživatelů, tento software můžeme označit jako bezpečný a spolehlivý nástroj, který se v případě potřeby rozhodně vyplatí pořídit. Tento způsob obnovy ztracených dat neshromažďuje soukrémo informace od uživatelů a více než 2 miliony lidí získalo zpět své důležité fotografie, hudbu či dokumenty.

> STÁHNĚTE SI IBEESOFT DATA RECOVERY ZDE <

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články