Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Gearbest: Originální a kvalitní příslušenství pro iPhone za pár kaček!

Napsal

dne

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod Gearbest tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Moc dobře víme, že vlastnit jablečné zařízení je skvělý pocit. A také víme, že každé příslušenství něco stojí, často nemalé peníze. Proto jsme se rozhodli s našim partnerem gearbest.com uspořádat akci, díky které máte možnost získat příslušenství k iPhonu či Macu za více než lidovou cenu.

Jestliže si neustále lámete hlavu nad kvalitní ochranou displeje chytrého telefonu, mohl by být internetový obchod Gearbest přímo pro vás.

Gearbest: Sportovní a kožené kryty pro tvůj iPhone

Čas od času se prostě stane, že nám náš mobilní telefon upadne na zem. Pokud se smartphone zřítí na záda, příliš velká katastrofa se nestane – pouze pár oděrek. Problém nastává ve chvíli, kdy telefon spadne stranou displeje. Existují dvě možnosti, jak zobrazovací panel svého smartphonu nerozbít – pořídit si tvrzené sklo, anebo aplikovat kvalitní kryt.

A právě krytu se nyní budeme věnovat. V rámi spolupráce se zahraničním internetovým obchodem Gearbest jsme si pro vás připravili další z mnoha akcí, nyní na obal v podobě peněženky.

Na zadní straně obalu se nachází zip na drobné mince, kreditní karty a další položky, které každý z nás má ve své peněžence. Obal je vyroben z kůže a získat jej můžete nyní za 118 Kč. Stačí přejít ZDE. 

Ochranný kryt pro sportovce

Pokud toužíte o tom, že byste chtěli v blízké době začít sportovat, ale nevíte, jak na to, budete potřebovat hudbu – ta vás namotivuje k větší výkonnosti. Běhat s iPhonem v kapse či ruce není úplně pohodlné.

Toho jsme si vědomi, a tak jsme si pro vás připravili akci na kvalitní a originální sportovní pouzdro pro váš iPhone, který bude v bezpečí nejen před pády, ale také deštěm. Jen nyní jej můžete zakoupit za 42 Kč, a to ZDE.

Úžasná audio redukce pro iPhone

To samozřejmě není vše. Pokud chcete u svého iPhonu nabíjet a současně poslouchat hudbu v rámci jednoho Lightning konektoru, budete muset sáhnout po redukci. V České republice se nejedná o úplně levnou záležitost, často takové příslušenství stojí od 800 Kč a výše.

My však máme nyní k dispozici duální redukci pro váš iPhone za 293 Kč. Produkt můžete zakoupit ZDE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články