Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Falešné AirPods Max jsou v prodeji. Stojí jen 10 dolarů

Napsal

dne

AirPods Max jsou velmi atypická sluchátka, která si málokdo může dovolit morálně a především finančně. Navzdory tomu, že jsme vysvětlili, proč Apple požaduje tolik peněz za nejnovější model, se rozhodli čínští výrobci nabídnout spotřebitelům něco dostupnějšího. Aby pokryli publikum zákazníků, kteří nejsou připraveni utratit desítky tisíc korun za sluchátka, ale chtějí vlastnit tento unikátní model alespoň po stránce stejného designu, mají nyní jedinečnou příležitost. Padělky se začaly objevovat na čínských internetových stránkách, přičemž kopírují mnoho prvků originálu a prakticky nenechávají pochybnosti o jejich původu.

Z tohoto úhlu je falešný téměř nerozeznatelný od originálu. Pokud se podíváte na falešný produkt ze stejného úhlu, z jakého je Apple předvádí, když jsou náušníky vytočené směrem ven k divákovi, lze falešný kousek snadno zaměnit za originál. Zde se Číňané opravdu pokusili a zkopírovali AirPods Max na maximum. Je však třeba zdůraznit, že použili vlastní ovládací prvky, to znamená, že nenabízí Digital Crown, ale čtyři fyzická tlačítka. Čelenka je v zásadě také kopírována docela přesně. Je těžké říci, z jakého materiálu je vyroben (stejně jako náušníky), ale vypadá velmi podobně jako originál. Dokonce i úchyty byly natřeny chromovou barvou. Ale možná je to přirozený lesk leštěného kovu, i když je to nepravděpodobné – samotná sluchátka jsou příliš levná na to, aby bylo možné použít tak drahý materiál.

Číňané se zjevně rozhodli neobtěžovat a neztrácet čas kopírováním všech zaoblení původních sluchátek, takže jednoduše vyrobili dva polštáře, které evidentně zcela zakrývaly uši, navíc se jedná o koženku, což nebude vůbec příjemné při delším poslechu. Samotná cena se pak projeví také na kvalitě zvuku, takže počítejme spíše s méně snesitelnou kvalitou výšek, nemluvě o basech. Je zřejmé, že tato sluchátka nejsou plnohodnotným modelem AirPods Max, ať už v hardwaru nebo softwaru. Ve své cenové kategorii však patří k nejlepším v oboru. Aktivní potlačení šumu, podpora moderních kodeků, které poskytují zvuk s minimální nebo žádnou ztrátou, a také vysoká rychlost nabíjení – to vše je odlišuje od konkurence v jejich segmentu. Pokud tedy chcete sluchátka do uší, za která se nebudete stydět, můžete si je pořídit.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články