Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Designér tvoří ikonky pro iOS 14. Za týden si vydělal 100 tisíc dolarů.

Napsal

dne

Zahraniční návrhář a designér se na Twitteru pochlubil se svým příběhem o tom, jak mu prodej ikonek pro iOS 14 dokázal za týden vydělat zisk přesahující hranici 100 000 $, tedy v přepočtu asi 2,2 milionů korun. Jak se od příchodu této verze operačního systému ukázalo, přizpůsobení domovské obrazovky může být lukrativním výdělkem, pokud se zajímáte o design. Nedávno zveřejnil prostřednictvím tweetu mladý designér se jménem Traf sadu ikonek, které navrhl pro svou domovskou obrazovku systému iOS 14, přičemž tento nápad získal okamžitou pozornost. Využil tedy situace a začal bohatnout.

Poté, co zaregistroval humbuk kolem vytvořené grafiky, rychle zpracoval sadu ikonek ve stejném stylu a nahrál ji na internet k prodeji. Díky kombinaci štěstí a dovedností se ikonky začaly prodávat – za méně než týden se mu podařilo vydělat 101 528 amerických dolarů, přičemž si sadu zakoupilo 3626 uživatelů po celém světě. Úspěch však nepřišel jen tak – již v minulosti, konkrétně v roce 2013 sledoval situaci kolem Jailbreaku a úpravy uživatelského prostředí. Dříve si však vydělal prodejen ikon pouhých 17 dolarů. V případě, že byste chtěli designéra podpořit a vylepšit si své iOS zařízení (pro někoho to nemusí vypadat zrovna lákavě), balíček je k dispozici na stránce za 28 dolarů. Nám osobně se tento styl nelíbí, každopádně znáte přísloví tisíc lidí, tisíc chutí, třeba vás to zaujme.

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články