Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Dcera Steva Jobse vtipně reaguje na představení modelu iPhone 14

Napsal

dne

Představení nových produktů společnosti Apple na konferenci Far Out mohlo být zážitkem pro mnoho lidí, nicméně jedna významná výjimka proti tomu šla velmi rychle a tvrdě. Hovoříme konkrétně o Eve Jobsové, dceři zesnulého Steva Jobe, která na svém Instagramovém profilu sdílela meme, jenž poukazuje na nesmyslný upgrade. Takový obrázek poukazuje na muže s úsměvem, který drží košili identickou s tou, kterou má právě na sobě.

Ke svému příspěvku ještě doplnila titulek „Po dnešním oznámení společnosti Apple jsem upgradoval z iPhone 13 na iPhone 14.“ Její odpověď, která byla smazána dříve, než ji tento autor vůbec viděl, sdílí společný názor s většinou ostatních sociálních médií. iPhone 14, alespoň základní model, není oproti edici z roku 2021 příliš vylepšením. Apple přesto chce, aby si spotřebitelé zakoupili zařízení, které je pravděpodobně ohromujícím upgradem oproti iPhonu 13. Koneckonců, technologický gigant z Cupertina zahrnul stejný procesor, jaký byl použit pro loňský základní iPhone, i když s jedním jádrem GPU navíc.

iPhone 14 Pro je už jiná kapitola

Samozřejmě, Eve Jobs měla pravděpodobně na mysli především standardní model iPhone 14. Modely Pro nabízejí o něco více ve způsobu vylepšení. Apple zdánlivě představil novou strategii segmentace produktů s iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max, přičemž si svá skutečná vylepšení vyhrazuje pro modely vyšší třídy. U řady iPhone 14 Pro vidíme rychlejší procesor A16. Apple integroval stále zapnutý displej, změnil zářez na Dynamic Island a výrazně vylepšil hlavní fotoaparát. Ve skutečnosti je zvýšení na 48 MP prvním takovým vylepšením fotoaparátu, které iPhone po mnoha letech viděl. Zdá se, že modely Apple iPhone 14 Pro se v předobjednávkách dobře prodávají. Předpokládané termíny dodání u většiny konfigurací se posunuly do poloviny října. Standardní iPhone 14 je stále snadno dostupný v den uvedení 16. září, zatímco Apple již všem oznámil, že iPhone 14 Plus nedorazí dříve než 7. října.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články