Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Co poslouchá Tim Cook? Poslechněte si jeho Playlist na Apple Music

Napsal

dne

Ještě před samotným spuštěním novinek iPhone 12 zveřejnil na twitteru generální ředitel společnosti Apple, Tim Cook svůj seznam skladeb na Apple Music pro tento speciální den. “Hey, Siri, play my event day playlist,” sdělil Tim Cook na Twitteru a přiložil odkaz k zobrazení seznamu skladem na Apple Music.

Celkem se jedná o 27 skladeb a běží 1 hodinu a 42 minut. Všechny skladby jsou optimistické, ale jinak představují eklektickou škálu umělců, žánrů a stylů. Je více než možné, že při výběru hudby existovalo nějaké spojení přímo s událostí Applu. Začíná to totiž trojicí „High Hopes“, „Whatever It Tres“ a „Come As You Are“ od umělců Panic! At the Disco, Imagine Dragons and Tenile Townes. Fotoaparáty a fotografie možná také jemně přikývají, protože zbytek seznamu zahrnuje Johnnyho Nashe s filmem „I Can See Clearly Now“ a obsazení „Hamiltona“, který hrál „My Shot“.

Významní jsou američtí umělci a kapely, včetně Fleetwood Mac, Van Halen a Boba Dylana. Je tu také „Rock Steady“ od zesnulé Arethy Franklinové, kterou Tim Cook dříve chválil. Celý seznam skladeb lze poslouchat buď na Apple Music pro zařízení Apple, jako jsou iPhony, Mac, iPady a HomePod, nebo přímo online.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Placená propagace

Poslední recenze

Oblíbené články