Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Bude LG vyrábět obrazovky pro iPhone 12?

Napsal

dne

V dnešní době, kdy každým dnem kolísá ekonomická situace a počet lidí, kteří přišli o práci a ztratili tak svůj příjem výrazně roste. Společnost Apple překračuje všechny myslitelné limity a plánuje prodat neuvěřitelných 75 milionů kusů iPhone. Kalifornský gigant od března 2020 do března 2021 slíbil, že si objedná a zaplatí celkem 213 milionů iPhonů, bez ohledu na to, zda bude poptávka nebo ne. Jde o záchranu dodavatelských řetězců před degradací?

Říká se, že Apple koupil všechny displeje OLED pro iPhone od společnosti Samsung a že nyní monopol v této oblasti skončil. Ne tak docela. Malou část OLED displejů pro Apple minulý rok vyrobila společnost LG. Sice pouze pro „staré modely“, ale pět milionů kusů. Pro společnost LG to byla trochu zkouška, protože společnost Apple má až přehnané požadavky na výrobu komponent, a to především na kvalitu.

Podle dohod se společností Apple se říká, že dodavatelé komponentů přijímají neuvěřitelné závazky. Již existovalo mnoho situací, kdy Apple bez varování změnil požadavky na komponenty. Továrny, které je vyráběly, jej okamžitě přijmuly a provedly zásadní změny. Práce s Apple je nepříjemná, ale velmi, velmi výnosná, jelikož obrat je obrovský. Apple by si objednal více displejů od LG již v roce 2019. Nyní se společnost LG chystá vyrábět 20 milionů OLED displejů pro iPhone 12 a společnost Samsung vyrobí zbývajících 55 milionů. Pokud budou LG displeje vadné, Apple má rezervního dodavatele, čínskou společnost BOE.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články