Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods Max mají bizarní problém.

Napsal

dne

První vlna kritiky na nová sluchátka Apple AirPods Max od své premiéry válcovala internet zejména kvůli vysoké pořizovací ceně, nešťastně řešenému pouzdru a nemožnosti vypnutí. Teprve teď se ale ozývají samotní uživatelé a řeší poměrně kuriózní problém s kondenzací vody. V náušnicích se totiž po delším používání začne srážet voda, která se hromadí blízko měničů a senzorů. To samozřejmě přináší problém s některými funkcemi, jako je například potlačení hluku. Je třeba zdůraznit, že sluchátka nemají certifikaci voděodolnosti – to znamená, že tento způsob brzy sluchátka nenávratně poškodí a reklamace nebude zřejmě možná.

Apple se k samotnému problému oficiálně nevyjádřil a prozatím není jasné, co tento nedostatek způsobuje. Podle některých odborníků může být důvodem nevhodný materiál, jelikož na těchto místech používá konkurence namísto hliníku ověřený plast. Vzhledem k narůstajícím ozvěnám ze strany uživatelů se nebude jednat pouze o jedinečné případy – vyřeší to Apple výměnou na nový kus přímo na prodejně? Na jejich vyjádření si budeme muset ještě počkat. Další zprávy se objevují také na Twitteru.

Obrázek

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články