Sledujte nás na sociálních sítích

Články

AURA Strap 2 nabízí měření bilance tuku, svalů a vody na Apple Watch

Napsal

dne

Společnost AURA Devices dnes představila svou druhou generaci řemínku AURA, který navazuje na původní řemínek AURA Strap. Tento model se na veřejnosti objevil již v roce 2020 přičemž dokázal za pomoci vestavěných elektrod sledovat váhu nositele, stejně jako podíl vody, tuku či svalů v jeho těle. Nový model nabízí řadu novinek, zejména pak konstrukční úpravy, jako je o 20% tenčí a o 5% užší popruh pro lepší uchycení na zápěstí.

AURA sděluje, že jejich výrobek dokáže měřit tělesné změny v důsledku cvičení a nabízí měření bilance tuku, svalů a vody na Apple Watch. Roztažitelný pásek se dodává v několika velikostech a je podobný jedné ze smyček Apple Solo Loop bez zapínání. Měření lze provést jediným dotykem a aktualizovaný design zachycuje 16krát více datových bodů společně s vyšší přesností DEXA-scanu. Pomocí shromážděných metrik poskytuje doprovodná aplikace AURA uživatelům přizpůsobená doporučení a cíle, které jim pomohou optimalizovat jejich fitness výkon.

Vedle AURA 2 Strap zavádí AURA předplatitelskou službu AURA Plus, která nabízí měsíční zprávy o fitness a výživě, hlubokou analýzu tělesného složení, fitness obsahu a v budoucnu i živé chaty. Šest měsíců AURA Plus je součástí AURA Strap 2 a poté je cena 9,99 $ měsíčně nebo 79,99 $ ročně. AURA Strap 2 je k dispozici v černé barvě a je kompatibilní s Apple Watch Series 3 nebo novějšími. Jeho cena je 149 USD a lze jej zakoupit na webových stránkách AURA.

Aura Strap 2 Apple Watch strap lets you measure body fat and muscle -  Di-Markets

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články