Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Aquapac 108 Mini Electronics Case: Vodotěsné pouzdro pro iPhone 5.

Napsal

dne

Chystáte se letos na dovolenou k moři a rádi by jste měli svůj jablečný telefon neustále po ruce a to v naprostém bezpečí při každé situaci? Co takhle zvolit skvělé řešení od společnosti Aquapac, která nabízí vodotěsná pouzdra uživatelům z celého světa. Na výběr máte rovnou z několika různých variant těchto obalů rozdělené hlavně podle rozměrů. K dispozici je model pro jablečný iPhone, ale také pro všechny generace iPadu, nebo jiných smartphonů. Tento produkt nám zapůjčila společnost Alfa Electronic s.r.o. | výhradní dovozce vodotěsných pouzder Aquapac pro ČR. Děkujeme.

Vodotěsná pouzdra Aquapac Vám umožní využívat veškeré funkce vašeho iPhonu i iPodu a to včetně ovládání dotykovým displejem až do hloubky 3m pod vodní hladinou. Přestože je ovládání pod vodou poněkud složitější, po několika hmatech se do toho snadno dostanete. Materiál, z něhož jsou pouzdra zhotovena, propouští zvuk bez větší ztráty na kvalitě a hlasitosti, můžete tedy bez problému natáčet ve fullHD rozlišení včetně kvalitního zvuku. Ochranné pouzdra Aquapac bezpečně chrání vložený předmět před prachem a pískem, což se v některých případech opravdu hodí. Jestliže předmět upustíte na vodní hladinu, v některých případech plave a nepotopí se. V balení najdete vedle pouzdra také nastavitelnou šňůrku na krk a stručný manuál s podmínkami. Některé modely vodotěsných obalů jsou dodávány také s opakovaně použitelnými sáčky pohlcujícími vlhkost. Testované vodotěsné pouzdro Aquapac 108 mini je  vhodné pro použití s Apple iPhonem 4 / iPhonem 5 / iPodem touch a některými telefony se srovnatelnými rozměry.aquapac_fanapple

Vodotěsné pouzdro Aquapac je vybaveno standartem IPX8 „Protected against water submersion” se kterým se můžete potápět v hloubce doporučené do tří metrů, podle výrobce však až do 5 metrů po dobu 60 minut. Obal je určen podle mého názoru spíš pro uživatele, kteří si svého telefonu váží a chtějí ho mít v maximálním bezpečí, tedy zabránit kontaktu s prachem, pískem, nebo slanou vodou a podobně. Jistě si říkáte, jak dlouho tento obal můžeme používat a kolikahodinové používání vydrží. Výrobce uvádí, že je možno otevřít a zavřít pomocí speciálních pacek sáček až několik tisíckrát a stále nepoznáte známky opotřebení.

DSC_0295
DSC_0298

DSC_0300DSC_0299

 Zajímavá je především cena recenzovaného produktu, která je stanovena na 499.- a který si můžete zakoupit přímo zde. Pokud používáte na svém iPhonu ochranný kryt, do pouzdra se vejde i s nasazeným originálním bumperem.

Pokračovat ve čtení
1 Comment
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články