Sledujte nás na sociálních sítích

Aktuality

Apple začal prodávat repasované modely iPhone XR

Napsal

dne

Společnost Apple dnes začala ve Spojených státech poprvé prodávat certifikované repasované modely iPhone XR ve vybraných barvách a kapacitách. Repasované modely iPhone XR mají cenu zhruba 16 procent ve srovnání se současnou cenou na zcela nových jednotkách, což srazí 100–120 $ z běžné ceny.

Kromě kapacit 64 GB a 128 GB, které odpovídají současným zcela novým modelům iPhone XR, jsou k dispozici repasované jednotky s 256 GB úložného prostoru, i když v současné době pouze v černé barvě. Zařízení iPhone XR bylo zpočátku nabízeno ve všech třech kapacitách při jeho spuštění v roce 2018, ale když se zařízení iPhone XR v září 2019 posunulo o lineární variantu jako levnější varianta, byly modely 256 GB ukončeny.

• 64 GB: 499 $, což je pokles oproti současné ceně 599 $ a spouštěcí ceně 749 $
• 128 GB: 539 $, což je pokles oproti současné ceně 649 USD a 799 USD
• 256 GB: 629 $, což je pokles oproti bývalé ceně 749 USD a počáteční ceně 899 $

Všechny stávající repasované modely iPhone XR budou odemčeny a bez SIM karty, takže je lze aktivovat u libovolného operátora, kterého si vyberete. Apple říká, že všechny repasované modely iPhone jsou důkladně zkontrolovány, testovány, vyčištěny a znovu zabaleny do nové bílé krabice a se všemi manuály a příslušenstvím. Apple také nainstaluje novou baterii a nahradí vnější díly, takže je téměř nemožné rozlišovat mezi renovovaným a zcela novým iPhone. Jakýkoli renovovaný model iPhone je dodáván se standardní jednoletou zárukou společnosti Apple platnou v den dodání zařízení.

Pokračovat ve čtení
Placená propagace Kruh
Začít komentovat

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Oblíbené články