Sledujte nás na sociálních sítích

Články

Apple Watch Series 6 jsou tady! Nabízí nové barvy a zajímavou výbavu.

Napsal

dne

Pokud jste čekali na nový model chytrých hodinek Apple Watch, pak pro vás máme skvělou zprávu. Jak se již několik týdnů předpokládalo, na dnešní mediální události opravdu představil kalifornský gigant Apple Watch Series 6. Tento model nabízí nové sportovní funkce včetně monitorování kyslíku v krvi a několik nových barevných možností. Uživatelé tedy mají možnost měřit kyslík v krvi přímo ze zápěstí a to díky pokročilým algoritmům, jenž měří barvu krve nositele a měří hladinu kyslíku. Měření je pak možné provést jednou za 15 sekund přičemž dokáže pravidelně zaznamenávat data i když uživatel spí.

Nová funkce Blood O2 bude pomáhat ve výzkumné studii, která zkoumá příčiny astmatu, srdečního selhání a chřipky.  To je užitečné pro sledování schopnosti uživatele dýchat během intenzivního cvičení nebo pro detekci podmínek, jako je spánková apnoe. Apple Watch Series 6 obsahuje nový čip S6 s dvoujádrovým procesorem založeným na čipu A13 společnosti Apple, který je o 20 procent rychlejší než model předchozí generace. Kromě toho má letošní řada 2,5krát jasnější always on displej a k dispozici bude v nových barvách. Kromě standardní zlaté nerezové oceli a grafitově šedivé se dočkáme také modrého hliníkového pouzdra a limitované edice PRODUCT (RED). K dispozici jsou také nové ciferníky, včetně tachymetru, MeMoji s rouškami a další drobné vychytávky. Společně s watchOS 7 přináší sledování spánku a taktéž upozorní uživatele na nízkou hladinu VO2 Max.

Společnost Apple připravila také nové pásky. Zajímavý je pásek z jednoho kusu „Solo Loop“, který se nijak neprovléká, pouze se natáhne na zápěstí, což ocení zejména sportovci. Potěšíme také rodiče.  Nově se totiž dočkáme tzv. rodinné správy, kdy můžeme na dálku spravovat hodinky svých dětí. To umožní například omezit kontakty, se kterými dítě komunikuje, případně mohou nastavit upozornění na polohu. Nejnovější hodinky vyjdou v základu na 399 dolarů, tedy přibližně 11 tisíc včetně DPH.

 

Pokračovat ve čtení
Začít komentovat
Placená propagace

Návody | Tipy

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

SmartyHodinky.cz – Obchod se zaměřením na chytré hodinky za skvělé ceny!

Vše co potřebujete vědět o mobilních tarifech najdete v našem přehledu.

Poslední recenze

Oblíbené články